Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt, olyan kismama, aki...

Van itt, olyan kismama, aki 2017 április környékén fog szülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


13 hetes kismama vagyok és szeretnék beszélgetni , érdekelne , hogy hány , olyan kismama van , aki 2017 re vára a babáját! :)

Aki szeretne beszélgetni , az írjon , kíváncsi vagyok arra , is hogy van e olyan akinek már látszik a pocakja.

És ki hány kg-ról indult és hány cm magas :) Várom a hozzászólásokat :)


2016. okt. 12. 10:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szia,először is gratulálok a babához.Én májusra várom a harmadik gyermekemet.
2016. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen! Én is gratulálok neked, akkor Te már tapasztalt vagy a terhességgel és a picikkel kapcsolatban! :) És milyen tapasztalatod van az előző 2 szülésedről?

És a gyermekeid nemei? Fiú , Lány? :)

2016. okt. 12. 10:53
 3/29 anonim ***** válasza:
Szia enis aprilis elejere pontosabban masodikara varjuk a kicsit. 71 kg rol indultam most vagyok 73 most kezd mar latszodni a pocimon. A doki hetfon aztmondta szerinte kisfiu de nekunk teljessen mindedj hisz 5 evet szenvedtunk erte
2016. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A nemük,egy fiú,egy lány.Most még nem tudjuk,de mindegy is a legfontosabb az egészsége.Az első szülésem nehéz volt,a vége vákum lett.A második nagyon könnyű volt,simán szültem.
2016. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 13 hetes vagyok, április 16-ra vagyok kiírva.

Mivel már 3. baba, már látszik. :) Az elsővel ilyenkor még semmi se volt.

156 cm vagyok, 45-46 kg-ról indultam, jelenleg is annyi vagyok.

2016. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Gratulálok második válaszoló! :)

Én április 18 - ra vagyok kiírva :)

De nekem nem mondtak semmit még tippet sem , hogy fiú vagy lány a babónk :) majd a 18 héten talán! :)

Első válaszoló így van , csak egészséges legyen! :) És a lánnyal vagy a fiúval volt egyéb tüneted? Én az édeset nagyon nem kívánom , inkább a fűszeresebb , sós , csípős ételeket kívánom. Kíváncsi leszek , hogy igazak e a babonák :D Mert nővéremnek kislánya lesz és , csak édeset enne :)

2016. okt. 12. 11:03
 7/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Hát én ebben nem nagyon hiszek,mert mind a 3 terhesség alatt az édeset kívánom,és van fiam is.De az is lehet,hogy neked bejön.
2016. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én május végére vagyok kiírva, de nem viszem végig a terhességet, mert programozott császár lesz. Harmadik baba, puffadáson kívül semmi nem látszik. :) 183 cm vagyok és 76 kg-mal kezdtem.

És a babonás dolgot én is cáfolnám, mivel a sós, fűszeres ételeket én pont a lányommal kívántam. :D Édesre rá sem tudtam nézni!

2016. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Hát én sem nagyon hiszek benne! :) Meg igazság szerint megérzésem sem jó , mert egyszer kislányra gondolok egyszer kisfiúra. :) Neked 18 héten megmondták a nemüket? :) És a mozgást mikor érezted?

Én szerintem nem képzelődöm , de a köldökömnél már 2x éreztem , olyan kis buborék érzést , szerintem a baba volt :)

2016. okt. 12. 11:18
 10/29 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a kívánós dolog hülyeség lehet! :)

Én is félek , hogy császár lesz belőle, mert a derekam már most majd le szakad esténként :( fordulni is nehezen tudok , szerintem gerincsérvem van , jeleztem az orvosnak , de azt mondta , hogy ilyenkor már nem lehet megállapítani , mert nem lehet röntgent sem csinálni. Nem tudom mi lesz. :/

2016. okt. 12. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!