Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok gondolkodás? Figyelemelter...

Sok gondolkodás? Figyelemelterelés?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam uh-on és az orvos nem látott semmit(nem akkor volt peteérésem és így korai volt) csak megvastagodott méhnyálkahártyát,ezért kiolvastam az egész internetet ahol hál' istennek annyira sok kedves ,,pozitív,, ember írja le másoknak a véleményét,hogy teljesen bekattantam ezért a sok aggodalmaskodásom miatt van egy pár folyamatosan erősödő tesztem illetve tegnap már odáig jutottam hogy digitális teszten is megnéztem,hogy minden rendben van e...Tudom hogy nem tesz jót a terhességnek,de nem tudom már mivel elterelni a figyelmem... Valakinek valami jó tapasztalat vagy valami figyelemelterelési módszer? Gondolom más is volt aggodalmas első babánál. Annyira féltem.

2016. okt. 12. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2016. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Haaaat, nekem nem sikerült levetkozni az aggodalmat, sajnos.

Még a 12 hetes uh-ra is remegő gyomorral mentem, életben van-e a babám.

Persze, hogy félted, aggódsz érte, ez természetes.

Ha dolgozol, úgy könnyebb azért, hogy teljen az idő.

Egyre nyugodtabb leszel majd, ahogy látod, hogy nő, dobog a szíve, es minden rendben.

Az első hetek ilyen paràsak szerintem.

Érdekes, nekem ő a negyedik babám, az első hárommal meg sem fordult a fejemben,hogy baj lehet, most meg nagyon aggodos vagyok. Lehet, hogy azért, mert úgy érzem, ő az utolsó lehetőségem az újabb anyasagra az életemben.

Nem lesz semmi baj. Azon se aggódj, hogy az aggodassal ártasz a babának! :)

2016. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy még munkában sem tudok kikapcsolni.Pedig a próbálkozásnál meg semmi bajom nem volt hogy úr isten mi van ha később jön össze... Túl sok mindent olvastam össze szerintem. :(
2016. okt. 12. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én ugyanúgy parázok még mindig,pedig az első uh-on már hallottam a szívét a 6. héten. 12 hetesre úgy mentem, hogy majdnem összeestem mire sorrakerültem,olyan stresszben voltam,hogy legyen szívverése. Mindent rendben találtak szerencsére. 2 napig voltam nyugodt kb. azóta minden nap hallgatom a szívhang hallgatóval, így sikerül nem megőrülnöm a 18 hetes uh-ig. Szerintem míg nem tartom a karomban addig agyonaggódom magam úgyis. Aztán persze meg ugyanúgy, de hát anya vagyok ez van 😊 14hkm
2016. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez azért bizonyos mértékben megnyugtató,hogy nem én vagyok az egyetlen aki agyon aggódja magát,bár szörnyű érzés.:( Én két dologtól félek a fogorvos és a nőgyógyász,de most napi szinten mennék a nőgyógyászhoz,hogy minden rendben van-e... :)
2016. okt. 12. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig mondom páromnak csak akkor lennék nyugodt ha 0-24ben ultrahangoznának 😊
2016. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ezért aggódtam, hanem barnázás miatt 6 hetesen (orvosnál voltam vele és akkor minden rendben volt de azért féltem utána is), engem csak a következő UH nyugtatott meg valamennyire 9 hetesen. Szóval tippet adni nem tudok. Nézz filmet, olvass könyvet, süss finomakat. Jobbat nem tudok.
2016. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a 3. terhességem,mindet végig aggódtam.Mindig van min agyalni,de azért élvezni is lehet nagyon.Az elsőnél azért aggódtam,mert nem tudtam mire számítsak,s másodiknál pedig azért mert tudtam mi vár rám.Most meg hát...már annyira sok információm van,hogy jaj.Tényleg mindig can valami.24+4 hetes kismama.
2016. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért jó olvasni,hogy nem mindenki azt írja hogy biztos ez a bajod vagy az a bajod kicsit nyugtatóbb :) Gratulálok mindenkinek a babókhoz :)
2016. okt. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!