Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki 5-6 hetes terhes?...

Van itt aki 5-6 hetes terhes? (Szept elejen utolso mensi)

Figyelt kérdés
Csak erdeklodok van-e sorstars itt.hogy vagytok?

2016. okt. 12. 23:03
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Jelen:) görcsökkel teli napjaimat töltöm első UH megvolt :)
2016. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Szia:)

Gorcsok nekem is.:/ Es elso UH m is volt ma de meg csak 11x6 mms petezsak volt uresen. Ket het mulva megyek vissza.

Hanyiger es egesznapot atalvas?:)))

2016. okt. 12. 23:36
 3/54 anonim ***** válasza:
67%
Sziasztok elsősorban Gratulálok nektek.. Másodszor annyi tanácsom van hogy a terhesség elején az enyhe görcsök természetesnek Addig amig nem fáj nagyon és nincs vérzés addig nincs baj! Szedjetek Magnéziumot pl Magnerot-ot. És tessék pihenni.. A hányinger ellen nagyon jó a citromos víz, a gyömbér kapszula vagy a gyömbér tea, a sima hideg víz, vagy a Szalvus víz! Gyomorégésre szintén a Szalvus víz, esetleg keksz, rennie. Ha bármi kérdés van nyugodtan írjatok. 27 hkm
2016. okt. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 6 hét 4 nap! :) A görcsök és az extrém aluszékonyság már enyhültek. Most inkább szúró, hasító érzés van, főleg hirtelen mozdulatra. Más tünetem nem volt (még). Pénteken 10,4 mm-es petezsákot láttak, rá három hétre megyek vissza. Nagyon lassan telik az idő! :)
2016. okt. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
7+2 menyi alapján. Én csak hétfőn megyek orvoshoz. Nem is akartam hamarabb menni,, csak ha valami gond van. Hétfőn már látni kell mindent elméletileg. Nem vagyok valami fényesen. Undorodom mindentől, és már sikerült fogynom is, de nagyon nem hagyhatom el magam, mert itt a 15 hónapos fiam.
2016. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam petezsák és szikhólyag volt látható. Fekszem egész nap pihenek iszom a magnéziumot :) most nem görcsölök. Hirtelen jön és akkor nemértem mi okozza. Nem vérzek, nem barnázok. Ilyen mindjárt megjön érzés lassan egy hete. Úgy gondolom ha baj lenne már megtörtént volna. Úgyhogy bizakodom. UH rendben volt méretek is. Gratulálok nektek :)
2016. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

6+2napos vagyok múlt héten voltam orvosnál még csak petezsakot látott jovoheten kell vissza menni. Kaptam utrogestant mert 4honapja volt egy elhalt ikerterhességem

Én is gorcsölgetek de nem folyamatosan, hányinger is elővett :) bízom abban hogy most nem lesz gond.

2016. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

3# koszonjuk:) lehet majd kerdezunk neha toled:)

Magnerot van itthon, Meg kulon b6. ( ma is szuper hanyingerrel keltem)

Enni viszont tudok.még:)

2016. okt. 13. 09:23
 9/54 A kérdező kommentje:
4 es szerintem is lassan telik:)
2016. okt. 13. 09:25
 10/54 A kérdező kommentje:

5 os kitartast!

A teso emelgetese nem rossz?

Nekem doki azt mondta az egyik munkahelyem oke mert ott ulni kell de a masik az kereskedelem pakolassal es azt nem ajanlja. De mig nem " biztos" a babo nem akarom elmondani bent. :/ igy meg felek hogy gond lesz

2016. okt. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!