Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki 5-6 hetes terhes?...

Van itt aki 5-6 hetes terhes? (Szept elejen utolso mensi)

Figyelt kérdés
Csak erdeklodok van-e sorstars itt.hogy vagytok?

2016. okt. 12. 23:03
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Én benne vagyok a csoportba

Hogy kell meg keresni?

2016. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Ha megirod az emailcimed privat uzenetben felveszunk a csopiba;) titkos csoport nem lehet rakeresni;) - hogy senki ne " bukjon le" hogy babó lesz
2016. okt. 18. 21:22
 43/54 anonim ***** válasza:
jó, hogy ítátok csajok, kicsit már ellenszenves vagyok magamnak, annyira idegesít minden, jelenleg a semmi nem jó sehogy érzés van bennem, egész nap émelygek, nem esik jól már enni se, mert akkor meg savasodok nagyon LK
2016. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Csajok aki még nem jelentkezett a csoportba tegye meg a kérdeznél jelentkezzetek

Ott jobban tudjuk a kapcsolatot tartani és követni egymást hogy kinek milyen tünete van esetleg segíteni egymásnak tanácsokkal és a csoport teljesen titkos

#7-es#

2016. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Elirtam kerdezőnél jelentkezzetek

#7#

2016. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Állítólag nàlam minden rendben, voltam vérvételen, vettek vizeletmintát, megnéztek UH-n.. Mégis folyamatos a mensi görcs. Megvárom a hétfői UH-t elvileg kell lennie már szívhangnak. Utána jelentkezem. Jelenleg nyilal a fájdalom a derekamba is . Szörnyű,mert ilyenkor az ember a legrosszabra gondol... Próbálok pozitív maradni. Első voltam
2016. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

#5 vagyok. Hétfőn voltam orvosnál. CRL 18mm jó szívműködés. Grav.s.8

16-án megyek genetikára. Már tiszta ideg vagyok. Az előző terhességemnél is végig aggódtam.

1 hete nagyon szarul vagyok, és a kisfiam nem könnyít a helyzeten.

Az fb csoportban benne vagyok én is.

33 éves vagyok, Budapesten élek. Van egy fiam ma 16 hónapos.

2016. okt. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Lanyok, aki irt emailcímet felvettuk a csopiba. ;) csak neha vacakol a face es nem gyors :/
2016. okt. 20. 10:30
 49/54 A kérdező kommentje:

Tudositas az utokornak...

8 mms volt a kismanó hetfo reggel. Dobog a szivecskeje. Rosszulletek: eletkeptelen vagyok. Nem hanyok, csak eros hanyinger es semmi energia es sok sav es rossz izu minden.de nem baj:)

2016. okt. 25. 21:09
 50/54 A kérdező kommentje:

Es ami azota tortent....

Nekem sajnos Angyalkam lett 39hetesen koldokzsinor miatt juniusban. A kis csapatbol a tobbiek jol vannak.Csodaszep manocskak. <3

2017. aug. 6. 22:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!