Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák hogy vagytok...

35 hetes kismamák hogy vagytok, vannak már jóslóitok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán vannak,de cserebe derek alatt faj mindenem:)

Te hogy vagy?

2016. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam NST-n és már mutatja meg érzem is. Egyébként jól vagyok, csak sokat híztam ami nagyon zavar. Neked miért fáj deréktól mindened, a súlytól?
2016. okt. 13. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szombaton töltöm a 35.hetet de nincsenek joslóim még...pedig már lehetne várom a végét!

Lapockám a hátam le és beszakad,szemérem tájon iszonyat.kitartást!

2016. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A baba sulyatol,csontok,izuletek tagulasatol. A kiindulo sulyomhoz kepest meg cirka egy kilo minuszban vagyok(85tel kezdtem,tehat volt mibol veszíteni)

En tegnap voltam nst-n meg csak hírből sem mutatott fajast..de en is bizom benne,hogy 2-3 heten belul megszulok:)

2016. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat lanyok mi megszultunk penteken, vasarnap lettem volna 36 hetes.. levalt egy darab a mehlepenybol es ezert csaszaroztak meg gyorsan ne hogy baj legyen.. a picikem 2100g lett de a mehlepeny miatt nem nott volna tovabb, ugy hogy most inkubatorban erosodik, minden rendben van hala istennek :) az allapotomrol inkabb nem irnek csak par nap/het mulva :)
2016. okt. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!