Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisbabám faros az elejétől...

A kisbabám faros az elejétől fogva, a fejét pedig beteszi a jobb oldali bordáim alá, teljesen a hasfalamnak feszül mindig. Nem lesz ettől baj?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj, sokszor egész nap . Talán próbálna megfordulni, de lehet nincs helye?

Mit kell ilyenkor csinálni, mert olyan mintha belülről szétszakadnék.

30 hetet töltöm vasárnap.


2008. okt. 3. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem sokat tudsz szóval semmit,nekem mind a kettö faros volt és simmán szültem öket most a 3ik is faros és azt mondták valoszinuleg az is marad
2008. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs mit tenni ezek a kellemetlenségek csak a szülésig tartanak. Az első babám farral feküdt egészen a 34 hétig, akkor fordult meg egy este. A második meg végig fejvégű volt, a lábacskáival majd kirúgta az oldalamat a fejecskéjével meg a hólyagomat nyomta szülés közeledtével egyre csak jobban, így az utolsó hónapot állandó vizelési ingerek közepette csaknem a wc-re nőve töltöttem.

Kitartás, már nem sok időd van és még a babád is megfordulhat.

2008. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, ha óvatosan úgy masszírozod, hogy forduljon meg, akkor meg fog fordulni egy idő után.

23 hetes kismama

2008. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Kicsim ugyanezt csinalja, azzal a kulonbseggel, hogy rendesen fekszik, ahogy kell. Azt, hogy ne szakitsa ki az oldalamat, illetve torje kis bordaimat en ugy szoktam enyhiteni, hogy lefekszem a baloldalamra. Ettol a kicsim mindig abbahagyja a feszulest.

32 hetesek vagyunk

2008. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!