Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 2 vagy 2,5 nappal...

Szerintetek 2 vagy 2,5 nappal az ovuláció előtt van esély a babára? (ovutesztet használtam 41 orával a full pozitiv ovuteszt előtt voltunk együtt+ ugy e bár pár óra, amit nem lehet tudni a tüsző kiszabadulásáig)

Figyelt kérdés
kislányt szeretnénk,persze ha fiúcska jön,azt is nagy szeretettel várjuk!!

2016. okt. 14. 09:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%
Mi 3 nappal ovu előtt voltunk együtt, és kislány lesz! :) Drukkolok! :)
2016. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Kösziii:)
2016. okt. 14. 10:43
 13/33 anonim ***** válasza:
67%
Tokmindegy, sztem ne szamolgass:) en kozvetlenul menstruacio elott estem teherbe, es mikor a peteerest vartam az mar a bizony a beagyazodas volt! :)
2016. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
51%
Kiszàmoltam,hogy mikor lesz az ovuláció és előtte két nappal voltunk együtt. Mivel mi is kislányt szerettünk volna a fiunk mellé. Elsőre sikerült is teherbe esnem és ma a lányok 12 hetesek. Egyből duplàztunk. A fiammal mikor terhes lettem pont az ovuláció napján voltunk együtt. Szóval lehet hogy csak véletlen volt de azért kicsit hiszek benne...
2016. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Gratulalok,ahhh egyböl 2 lány.nagyon kivancsi vok.tenyleg ha fiu lesz annak is nagyon fogunk örülni....de azert drukkolunk magunknak :D egy kicsi lányért.Esetleg valaki biztosabbat,h full pozitiv ovuteszt utan az esetek tobbsegeben kell legalabb a 24 óra?
2016. okt. 15. 09:41
 16/33 Nyuszilány83 ***** válasza:
51%
Sziasztok! Hogyan számoljátok/tudjátok mikor van ovud? Hőmèrő, teszt, megérzés? Ezekben a napokban minden nap legyünk együtf v. Ilyenkor is 2 naponta? Mindenkinek drukkolok! Kitti.
2016. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Szia Kitti!! Mi ovutesztet hasznaltunk,ehez 1 evig legalabb vezetni menstruacios naptart ( 29 naposak voltak a ciklusaim)utanna mar konnyebb beloni a napokat,h mikor nyuljunk ovuteszthez.Mi menszi utan 2 naponta osszebujtunk.Ovu elott 2 nappal lealltunk.most voltam uh,de nem tudtak megmondani a nemet :/ 14 HETES vok most:) Megerzesrol annyit,h nem mindig ,minden honapban ereztem meg az ovum napjat...de nyalkam azelott mindig 5 nappal kezdodott... de persze,amikor egyutt voltunk,abban az ido intervalumban a spermanak is olyan nyalkas az osszetevoje..igy a ketto egyszeriben nem olyan jo indikátor!! Sok sikert Kitti
2016. okt. 17. 10:46
 18/33 anonim ***** válasza:
51%
Mi újság Kérdező, sikerült? :)
2016. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
21%

3-5 nap odabent az elettartamuk. Ez a parod spermajatol fugg , toled nem igazán.

3nap az biztos. Az a fel nap mar nem szamit!:)

2016. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
2 het mulva megtudom.Majd irok:)
2016. nov. 2. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!