Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.4 és fél hetes terhes...

Kb.4 és fél hetes terhes vagyok ma az uh-n megállapítottak egy ép 10 mm petezsákot, mást nem mondtak csak hogy gratulálnak terhes vagyok, ez jó érték?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Az érték jó ne izgulj. Gondolom 2-3 hét mulva kell visszamenned. Valószínű akkor már a "sziv" lüktetését is láátják.


gratulálok 23 hetes kismama

2008. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy írtál! 1 hét múlva kell visszamennem, gondolom akkor már többet látunk majd:)

2008. okt. 3. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hét múlva sem fogtok túl sokat látni. :) Én 5 hetesen és 6 naposan voltam Uh-n, akkor egy kis pontot lehetett látni a petezsákban, ami 3 mm-es volt. A 8. héten hívott vissza a doki, akkor már volt szívhang is, és 21 mm volt a kicsi.

23 hetes kismama

2008. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeintem is érdemes lenne a 7.-8. héteig várni a következő ultrahanggal, amikor már van szívhang is. Én a helyedben átiratnám az időpontomat az orvosnál.

Egyébként nyugi, biztos jó érték, különben mondta volna az orvos, ha probléma lenne.

2008. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!