Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetesen kezd el noni a...

Hany hetesen kezd el noni a pocak? Normalis az ha nincs meg mindig hanyingerem? A 7-dik hetben vagyok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, ha nincs hányingered! Nekem az első gyerekemmel volt, másfél hónapig hánytam reggeltől estig.

A második babámnál csak émelyegtem, nem volt hányás.

A hányinger, hányás nem feltétlen velejárója a terhességnek.

A pocak növekedése is egyéni, alkati kérdés.

2 gyerek anyukája

2008. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

49 kilóval kezdtem a trigemini (3mas ikres) terhességem, 14 hetesen kezdett nőni a hasam. Spontán terhesség volt,és sosem hánytam. Aztán 53 kilóval kezdtem a második terhességem, azalatt végig hánytam, de akkor meg 17 hetesen látszódott a pocim. Tehát normális, ember és terhesség válogatja.

2008. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolg azt, hogy szerencsés vagy, hogy nincs hányingered. Én most vagyok 12 hetes, és most kezd elmúlni. Eddig szörnyű volt, alig tudtam dolgozni, főleg, hogy a munkahelyemen nem tudják, ezért nem mondhattam. Egyébként még nekem semmi nem látszik, és a ruháim se szorítanak.
2008. okt. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nincs hányingered, az teljesen normális. A népi babonák szerint (meg amennyit adni lehet rájuk), talán egy százalékkal több az esélye, hogy kisfiad lesz. - De ezt nem kell készpénznek venni...

Az, hogy mikor kezd el nőni a pocakod, teljesen a Te alkatodtól függ. Nekem is ugyanilyen kérdéseim voltak hét hetesen... Aztán 18 hetes voltam, amikor összeházasodtunk a párommal, és senki nem látta rajtam, hogy én lassan félidős terhes vagyok, mert olyan darázsderekam volt...

Aztán eltelt 13 hét, és mostanra mindenki azt kérdezgeti, hogy ikreket várok-e, mert olyan nagy a pocakom (62-ről 112 cm).

Boldog babavárást!

Vigyázz Magatokra!

31 hetes pocakos

2008. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egyáltalán nem volt még hányingerem, most már talán nem is lesz. A pocakom a 16-ik héten kezdett nőlni, de aki nem ismert az nem vette észre. Igazán a 21-ik héttől látszik. Boldog babavárást! 32 hetes kismama.
2008. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen kérdés volt már, hogy mikor kezd el nőni a pocak.

Ez teljesen alkati kérdés, és függ attól is, hogy a méhlepény hol helyezkedik el.

Mellső falon tapadó méhlepény esetében később szokott látszódni a pocak.

Második és első trimeszterben többnyire csak a puffadás miatt nő a has, hisz a terhesség alatt az emésztés nem működik olyan jól, mint azelőtt.

De úgy a 16-17. hét környékén azért már nőni kezd.

Én 17 hetes voltam, mikor már nem tudtam begombolni a nadrágjaimat.

Most 23 hetes vagyok, a régi ruháimat hordom még, de a nadrághoz már bandázst kell hordanom. Amúgy van, aki még mindig nem látja rajtam, hogy terhes vagyok. (nem tudom, hogy ide tartozik-e, de eddig 5 kg-ot híztam).


Hányingerem pedig sose volt, de még csak émelygésem sem. Szóval örülj neki, hogy nem kell ölelgetned a WC kagylót. Ami nem jelenti azt, hogy még nem fogod. :)


23 hetes kismama

2008. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem egyáltalán nem voltak rosszulléteim. Időnként enyhe émelygést éreztem, ilyenkor ettem néhány falatot, nálam bevált. Sokszor keveset.

Látszódni kb. a 17. héten kezdett, de akkor se lehetett még megmondani, hogy babás vagyok, vagy csak híztam egy kicsit. Alapból vékony testalkatú vagyok, most se nagy a hasam, 32. hét, 97 cm, pedig a babát már két kilóra saccolják.

Hátsófali tapadású, ez is befolyásolja, hogy mennyire látszik.

2008. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt rosszulét, hányás, semmi.(Lány lesz.) Én a 9. héttőlkezdve puffadtam, majd a 13. héten már abszolut nem bírtam begombolni a nadrágaimat, most pegid 19 hetesen már egy tenyérnyi kellene hogy össze érjen rajtam a nadrág. 10 kilót szedtem fel eddig, azt mind hasra, s úszógumit növesztettem :D Rendesen meglátszik már hogy terhes vagyok.
2008. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!