Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a tüneteim (mindjárt...

Elmúltak a tüneteim (mindjárt megjön érzés), nem érzek semmit, nem fájnak a melleim?

Figyelt kérdés
Egy hete körül érezem azt hogy mindjárt meg jönn érzés erős görcsökkel enyhe fej fájások fáradt vagyok meg szörnyü éheség kinzot mell bimbom is nagyon érzékenyek lettek. vásárnap kellet volna meg jönnie nem jöt meg tegnap csináltam egy tesztet és mutatatoot két csikot de második egy kicsivel halványab volt ma is csináltam egy tesztet az is detto ilyen lett a tüneteim enyhültek nem tudom ..valaki tapasztalt ilyet?ma vettem észre h elkezdet lennni folyásom eddig nem volt BUNKO MEG JEGYZÉSEKET kerüljük...

2016. okt. 19. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Halvány pozi is pozi. Ha nem jött meg és pozitívak a tesztjeid akkor terhes vagy. A folyás normális,ha nem viszket nem büdös nincs vele teendőd. Ugyanígy a tünetek is normálisak és jönnek-mennek. Ha görcsölget a hasad az is normális,szedj 3X1 MagneB6-ot. És kérj időpontot a nögyógyászodhoz,hogy megerősítse a terhességet ☺
2016. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
folyásomnak nincs semmi normális. meg mutatnám a tesztet de sajnos nem tudom ide fel rakni pedig kiváncsi lettem volna hogy ti mit montok rá köszönöm válaszod:)
2016. okt. 19. 13:02
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

elméletileg a 6 hetemben vagyok. 4 pozi tesztem van. nekem hol fáj a mellem hol nem. hol rosszul érzem magam hol nem, szóval ez változó.

nekem is nagyon erős folyásom lett!


amúgy gratulálok :)

2016. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kepfeltoltes.hu oda felrakhatod és ide beteszed a linket amit kapsz,akkor meg tudjuk nézni. 1 voltam.
2016. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nagyon izgulok ő lessz az elsö babánk tegnap else hitük hogy pozi lett csak furcsa hogy egyszer van tünetem egyszer nincs
2016. okt. 19. 13:14
 6/13 A kérdező kommentje:
2016. okt. 19. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez egy győnyörű pozitív teszt ☺ Az enyémek sokkal halványabbak voltak. Gratulálok kismama ☺ Vigyázz magatokra,pihenj sokat ☺ 1 voltam
2016. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
neked halványab volt teszted és akkor is tudtad h babát vársz?
2016. okt. 19. 13:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Sok tesztem volt halvány(csináltam vagy 4 félét) és nem jött meg 😁 Ha van második csík van baba is ☺ Elmentem dokihoz,6 hetes voltam akkor,már volt szívhang... Most 15 hetes vagyok 😊
2016. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de jo gratulálok neked is! én annyira boldog vagyok :)
2016. okt. 19. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!