Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettem terhessegi tesztet es...

Vettem terhessegi tesztet es halvanyan de pozitiv. Ra 1 hetre szinten halvany volt de picivel erosebb mind az elso. Szinten ra 1 hetre megvettem a 3 tesztet is es azon is nagyon halvanyan latni, de miert?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van,hogy nem lesz erősebb. De ha már 3 hete pozik a tesztjeid orvoshoz kellene menni...
2016. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tehat min 6hetes terhes vagy.

7.heten mar szivhang is van,jovoheten menj el egy uh-ra.

3teszt elvileg nem tevedhet.Alacsony hcg szint miatt halvany a teszt.

2016. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mulhet hetfon voltam ultrahangon de nem ladtak semmit :-(
2016. okt. 19. 13:21
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első uh-n lehet, hogy nagyon korán voltál, azért nem láttak semmit.

Ha nem jön meg, és továbbra is pozitivakat tesztelsz, vissza kellene menned. Nem hívott vissza a doki az első uh után?

Nem mindenkinek lesz nagyon erős tesztje, és mégis rendben van a terhessége.

Egyelőre ne idegeskedj, ne aggódj! Újra doki vagy mások doki, esetleg vérből hcg szint ellenőrzése, újabb uh. És kiderül, mi a helyzet!

2016. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Vagy kései peteérés volt (és pl. az orvosod gépe nem a legmodernebb), vagy valami más oka van a pozitív teszteknek.


Mindenképp menj vissza az orvoshoz, ennél többet nem igazán lehet tanácsolni ebben a helyzetben.

2016. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Itt nagyon soknak nem mutatja a terhesseget csak mikor mar 3 honapot betoltotte a kismama. Nagyon is vannak tuneteim a melleim ugy feszulnek foleg reggelente majd szet durran aztan lemegy a normalis meretre.a hasam is gorcsolget es ugy erzem h terhes vagyok hisz mar nem az elso terhessegem lenne. Csak h a tesztek nem mutatnak semmi biztosat igy ketelkedek
2016. okt. 19. 15:09
 7/14 anonim válasza:

Elso terhessegemnel menzi kesese utan 6 nappal negativat teszteltem, 10 nap utan meg mindig negativat teszteltem, 12 nap utan szinten. Alhasi szurka, feszulo mellek, szedules, hohullamok. Ket es fel het keses utan elmentem dokihoz h tuti felfaztam. Kiderult h 4 hetes terhes vagyok. Kesoi peteeresbol fogant.

Most szinten 4 hetes terhes vagyok, 6 nap keses utan annyira halvany pozitiv volt a tesztem h csak en lattam. 3 nap mulva meg mindig halvany volt, de mar rendesen latszott. 2 nap mulva ugyanolyan halvany volt a teszt. Tegnap voltam dokinal, nem latott semmit, de levette a vert, 2 oran belul kiderult jon a kisteso ☺

Lehet neked is kesoi peteeresed volt...szerintem menj orvoshoz vetess vert, az biztos eredmeny ad. Szoritok!

2016. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vérvétel!
2016. okt. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De jo neked!:) Gratulalok!!!

Nekem is a harmadik teszt szinte mar negativ volt. Irtam a paromnak h ez mar tuti negativ igy nem lesz baba.De mirre o haza jott munkabol en mar elmentem szinten dolgozni mert most delutanos voldtam de mondta h ne dobjam ki a tesztet mert h o is megakarja nezni..es csak jott az uzenet tole h en igen is terhes vagyok hisz pozitiv mert o latja a csikot. :)

mondtam neki h ne szorakozzon velem hisz mar addigra valahogy beletorodtem h nem jon a baba. De o igen is allitodta h ott van a masik csik is. Allig vartam h haza erjek, igen volt ott valami de nagyon halvanyan. Hat ha a heten nem jon meg mert 16 an kellett volna akor jovoheten elmegyek megint dokihoz es mondom neki h adjon laboros papirt...

2016. okt. 20. 07:24
 10/14 anonim válasza:
Okt. 16an kellett volna megjonnie? Akkor mert teszteltel mar kb 3 hete is? Vagy most nem ertem... Hisz akkor abszolut ne csuggedj! Siman belefer a baba ha tul koran teszteltel.
2016. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!