Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessegi folyas csak...

A terhessegi folyas csak engem idegesit nagyon? Nagyon eros pedig csak 6 hetes vagyok. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon erős. Es a tisztasági betétek egyrészt teljesen ataznak, másrészt szar érezni ahogy jon ki belolem, meg ahogy nedves a fenekemen a bőr ilyen ekcéma szeru pelenka kiütéses szinte a ket farpofam közötti rész. Eskü tamponon gondolkodom. Pedig a folyás maga normális állagú es szagtalan. Csak rohadt sok. Mas is van igy? Mit csináltok?
2016. okt. 12. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem sok mindent tudsz csinálni, ha nem viszket, nincs szaga akkor normális. Beleavatkozni nem szabad, ha felborítod a hüvelyflórát akkor lehet hogy terhesség végéig kínlódhatsz a gombával. Pont emiatt én a tampont sem ajánlanám.
2016. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Használj vékonyabb szárnyas betétet.

Én is így vagyok, semmi fertőzés, ez normális.


A bőrprobléma meg csak akkor jön elő, ha (bocsánat) de nem cseréled minden alkalommal.

Amíg levegővel nem érintkezik a cucc, addig nem bántja a bőrödet, csak rossz érzés, hogy folyik kifelé, én is néha úgy érzem, mintha bepisiltem volna...


Ahogy tudsz, ilyenkor siess wc-re, töröld ki magad rendesen és cseréld a betétet.


Nekem így sikerült elkerülni a fájós-viszketős bőrpírt.


És a jó hír, hogy hullámzik ez, nem lesz mindig ilyen.


Én most 32 hetes vagyok, és voltak kifejezetten jobb időszakok is.

2016. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó olvasni, hogy másnak is van ilyen (tudom, nektek nem jó, hogy vsb).

Már én is azon gondolkodtam, hogy inkontinens lettem, olyan erős időnként. Normális egyébként, nincs fertőzés, doki is látta.

Ejjelre is lassan bugyi kell betettel, mert szinte elazik a pizsamam.

2016. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, főleg ha kicsit többet vagyok mozgásban. Pl. Elmegyek a boltba és alig várom,hogy hazaérjek mert akkor indul meg. Itthon én ha érzem intim törlőkendővel törlöm azonnal,csak ha kimozdulok teszek tisztaságit,nem bírja a bőröm a betéteket. Nem tudom szülés után hogyan fogom elviselni,de hát az még odébb van ☺ 14hkm
2016. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!