Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Általában hányadik héten a...

Általában hányadik héten a legintenzívebb a terhességi hányinger?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a legtöbbször a 12. hét után kezd el megszűnni, de akkor is tetőzik vagy már előbb enyhül? 8 hetes vagyok, de megőrülök az állandó hányástól, émelygéstől. Szó szerint egész nap tart.

2016. okt. 5. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél egyéni, sőt még terhességenként is. (És sajnos egyáltalán nem szentírás, hogy megszűnik a 12. héten, van akit végig elkísér. Nekem az elsőnél a 6. héten kezdődött, a 13. héten szűnt meg és talán a 10-11. hét körül volt a legrosszabb. A másodiknál már az 5. héten kezdődött és a 24. hétig tartott, de csak 2-3 naponta voltam rosszul és nem annyira intenzíven.)
2016. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egyéni. Nekem 6 hetesen kezdődött és 8 hetesen elmúlt, ez a 2 hét alatt minden nap ugyanolyan rossz volt. 11 hetesen még pár napra visszajött, de az már enyhébb volt.
2016. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szenvedtem eleinte. 11 hetesen elmúlt, akkor meg megijedtem, hogy baj van :))

Azóta minden oké, semmilyen panaszom nincs.

Kitartás!

18 hkm

2016. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző hét (8. hét) volt a legrosszabb. Ezen a héten enyhült egy kicsit, szóval most azon izgulok, hogy nincs-e valami baj. Jövőhéten megyek uh-ra, remélem megnyugtatnak. Kitartást neked! Én is nagyon utálom, de a babáért mindent. 😃
2016. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!