Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülésznőm ajánlotta a...

A szülésznőm ajánlotta a homeopátiás szerek közül a Cimicifugát és a Caulophyllumot naponta felváltva a 38. héttől. De milyen erősségűt vegyek?

Figyelt kérdés
Segítenétek? Naponta 5 szemet javasolt váltogatva,a 39.héttől Arnicat is. Málnalevél tea mellé. Ti melyiket szedtétek? ... CH ?
2010. ápr. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 30 ch-t szedtem, nekem semmit nem segitett.

Hátha neked igen.

2010. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanezeket szedted? És mindegyikből 30-ast?
2010. ápr. 26. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedem ezeket a golyókat 30CH-at. Én hetente felváltva szedem őket. Most kezdtem a Cimicifugával naponta egy adag (5szem) hétfőtől szombatig, vasárnap Arnica. Majd köv. héten Caullophyllum ugyan így, vasárnap Arnica. Ha addig semmi ismét csere. Most 37+3 hetesek vagyunk. Ja és minden nap 2 csésze málnalevél tea. Remélem beválik majd és gyorsabb vajúdásom lesz. Neked is ezt kívánom!
2010. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én 37+4 napos vagyok :) Neked is szülésznő javasolta ezeket a bogyókat? És a 30CH-t? Remélem hasznát vesszük majd!
2010. ápr. 26. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

7hete szültem 2,5 óra vajúdással,ami szerintem ezeknek a szereknek köszönhető.Nagyon gyorsan tágultam.

36.héttől málnalevél tea+Caulophyllum 5Ch(napi5golyó)

37.héten ugyanez+Cimicifuga 30Ch

38.héten ugyanez csak a caul.ból is 30Ch

39.hét megszületett a babóm


7 éve 12órás vajúdással szültem az első gyermekemet,és sajnos nem használtam homeopátiás szereket.

Tapasztalatom még:gyors tágulás nagyobb fájdalommal jár,az elsőnél fokozatosan edződtem a fájásokhoz,a másodiknál 7 hete "átsöpört" rajtam az egész.

Remélem tudtam segíteni,de igaz az a mondás hogy nincs két egyforma szülés!!!

2010. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!