Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan csináljam, hogy ne...

Hogyan csináljam, hogy ne hízzak meg túlságosan?

Figyelt kérdés

A terhesség elején vagyo. Ha üres a gyomrom, abban a pillanatban rámtör a hányinger és szörnyen érzem magam. Mivel dolgozok, így elég kellemetlen tud lenni. Emiatt szinte folyton eszek. Még nem híztam, de ha így folytatom, akkor biztos felszedek jópár felesleges kilót.

Mit egyek? Vagy milyen praktikák vannak erre a problémára?


2008. okt. 4. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
szia! Igen vannak praktikák. Egyél sok gyümölcsöt és próbáld meg elhagyni a szénhidrátot. Helyette egyél teljes kiőrlésű dolgokat. Csak szénsavmentes vizet igyál, semmi édes löttyöt... Én 16 kg szedtem fel a terhesség alatt, és saját orvosom volt, aki elmagyarázta, hogy a túl sokat hízok az toxiómához vezet. A terhesség vége felé már nem ihattam sok vizet sem és egy héten egyszer egész nap csak gyümölcsöt ettem. Almanap volt, amit 2 kg-ig lehetett enni. Mondjuk én a legnagyobb kánikulába voltam terhes. tymy
2008. okt. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!!

én úgy csinálom, hogy délelőtt 2x eszek, többet, rendesen ebédelek, aztán délután sok sok zöldség és gyümölcs. esténként nem eszem, de nem is vagyok éhes. ha pedig igen, akkor kenyér nélkül eszek vmit. most 32 hetes vagyok és 8-9 kg-t híztam, nagyon jól érzem magam a bőrömben és a sok vitamintól a babó is szép nagy :)

boldog pocakoskodást!!

2008. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanúgy csináltam, mint az 1. válaszoló, csak még annyival szeretném kiegészíteni, hogy az sem mindegy, hogy milyen ásványvizet iszol. Figyelni kell, hogy alacsony Na tartalmú legyen, mert a só megköti a vizet. Alacsony Na tartalmú pl. a Nestlé Aquarel és a Jana. (természetesen szénsavmentesnek kell lennie). Az ételeknél is került a sósat.
2008. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj minél több gyümölcsöt, zöldséget enni. Pl. salátákat. Vagy o%-os tejtermékeket. Persze azért emellett egyél normális kajcsikat is, hisz szüksége van azokra is a kicsinek, de ha épp csak úgy nasiznál, vagy rád jön az evéskényszer, akkor ne üres kalóriákat fogyassz, hanem pl. gyümölcsöket, amikkel csak jót teszel magadnak és a kicsinek is.

Ha kerülöd az üres kalóriákat, akkor nem lesz semmi baj, normális ütemben fog haladni a hízásod.

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én úgy csinálom,hogy sok gyümit eszek,persze azt is métékkel szabad,mert a gyümi.cukor :)Én az elejátől fogva csak vizet iszok,de nem is vonok meg semmit,amit megkívánok azt általában eszek is,persze mértékkel...Eddig jó,remélem már marad is igy :)8kg-ot híztam és a 36.dik hétben vagyok...

Minden jót,boldog babavárást:)

2008. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!