Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen miért írták ki a...

32 hetesen miért írták ki a Diaphillint Más is kapott már erre ilyen gyógyszert?

Figyelt kérdés

32 hetes uh-n azt mondták hogy a méhlepény kezdődő calcifikáció jeleit mutatja azaz meszesedig

erre írtak fel Diaphillin 150mg ot napi 2X1 et

de én úgy tudom ez egy hörgőtágító gyógyszer a kettőnek mi köze van egymáshoz?

Nem dohányzom soha nem is dohányoztam és a tüdőmmel sincsen baj.


2016. okt. 21. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen sürgősségin írták ki göecsök miatt. Nem csak hörgőtágításra jó, hanem izomlazításra is, stb, így univerzális (és adható) kismamáknak. A 2x1 a tájékoztató szerinti kezdő adag 2-3 éves gyermekeknél, szóval bajod elvileg nem lehet belőle. Én végül nem szedtem, mert arra hajlamosaknál tachicardiát (a magzatnál is) okozhat, nekem pedig szívritmuszavarom van, amire az ügyeletes orvos nem kérdezett rá.
2016. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Értágító hatású is. A meszesedő lepény miatt írták, hogy jobban el tudja látni a babát. Én ikreket vártam, a 37.héten kaptam, mert a méhlepények már tudták elég jól ellátni őket, és lassabban nőttek a babák. Nrm tudom, higy bevált-e, mert két nappal később megszülettek.
2016. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod tőle(előttem màr leìrtàk.mire jó), szedd nyugodtan a kàlcium szedését meg lehetőleg kerüld. Nekem.a fogam miatt sokat kellett szednem és hamar meszesedett is a lepény. Abba kellett hagynom a kàlciumot.
2016. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!