Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt hasonló helyzetben...

Duccantos kérdése:

Van/volt hasonló helyzetben valaki? Iszonyatos izomgörcsök.

Figyelt kérdés
Ágyról,székről nehezen tudok felállni,mert azonnal begörcsöl a hátam.Kálciumot,magnéziumot,terhesvitamint szedek. Figyelek az étkezésemre,mellette tornázok. Az orvos a túlsúlyomra fogja.De szerintem ez már nem normális.24 hkm

2016. okt. 21. 14:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ezt a stílust mellőzhetnéd.Nem hülye vagyok csak aggódom, ha jól tudom te nem vagy orvos,és te most felülbírálod az én orvosom.
2016. okt. 21. 15:34
 12/18 anonim ***** válasza:

Magnosolv napi 1-2 tasak vagy Magnerot 3x1,ha nem szűnnek a panaszok akkor 3x2.Vagy 3x1 Magnerot mellé 3x1 MagneB6.

Ha túladagolod a magnéziumot hasmenésed lehet,más baj nem.

2016. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. okt. 21. 16:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is a Magnosolvot ajánlom! Napi 1-et szükség szerint 2-őt ittam kismamaként.
2016. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én napi 2 magne b6 ampullat iszom és mikor feszesebb a hasam meg melle 1tasak magnosolvot is iszom. A magnézium nem tuladagolhato. Csak a szülés lett kell abbahagyni.

Üdv

33hkm

2016. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Amit meg elfelejtettem h a nyomelempotlasnak olvass utána mert ezeket időben el kell tolni. Én reggel 5kor mikor párom kel akkor vasat szedek,7 után reggeli és magnézium, délben omega3 és kalcium este terhes vitamin, majd 10korul 3oraval vacsi után megint vas. A magnézium és a vas uti egymást ahogy a mg és kalcium is. Ezért ezekre figyelni kell mert lehet több nyomelem fel sem tud szivodni és ezért hatástalan. Na és az se mindegy mit eszel m attól se tud felszívódni pár nyomelem pl a vas a teljes kiőrlésű termékekről, tejtol.
2016. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jól írja az utolsó! Vastartalmú terhesvitaminnal és kálciummal ne szedd együtt a magnéziumot, mert nem fog rendesen felszívódni! 2-3 órás különbség kell.
2016. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,próbálok odafigyelni mindenre.
2016. okt. 21. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!