Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok, ma...

13 hetes terhes vagyok, ma reggel a macskám az ágyban kicsit ráugrott a hasamra, éreztem de nem volt erős, nem lesz baj ugye?

Figyelt kérdés
vagy a korházba bemenjek megnézessem? egyenlöre nem fáj, csak akkor volt rossz érzés és megilyedtem. a matracról rám ugrott fel akart jönni a hasamra, de nem vettem észre. soha nem engedem neki, most meg még álmos voltam és nem figyeltem.
2008. okt. 4. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

A macskák sosem ugranak durván, hanem olyan puhán. Szóval ne aggódj. Ahogy nő majd a pocakod, néha még az ajtót is rá fogok véletlenül nyitni, és akkor sem lesz semmi baja a kicsinek.

A magzat védett helyen van az anyaméhben.

De ha görcsölnél, véreznél, akkor keress fel egy dokit.

Amúgy meg ne aggódj, nem lehetett semmi baja a kicsinek.

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Inkább az ijedtségtől összerándulhatott a hasad, meg nyilván nagyon félted a babát - én sem hiszem, hogy baj történt! Azért vigyázz magatokra, meg a cicusra is figyelj!
2008. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!