Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeletben fehérje?

Vizeletben fehérje?

Figyelt kérdés
37+6 hetes terhes vagyok 17.-én voltam védőnőnél, negatív lett a vizelet fehérje a gyorsteszten. 18.-án reggel voltam teljes vér és vizeleten, ma kaptam meg az eredményt ezen a vizelet fehérje 3,000g/l, emellett pozitív a nitrit. Előtte beteg voltam, lehet ettől?... Vizesedni vizesedem, de a vérnyomásom rendben van. Azt pl 18.-án este mérte a háziorvos, 3óra idegbeteg várakozás után 110/80 lett. Amúgy 100/50 körül szokott lenni.... Dokim hívtam nem értem el, és itt a hétvége...

2016. okt. 21. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt a kórházat, ahol szülni fogsz és kérd az ügyeletes szülészetet. Mondd el nekik ezeket, segíteni fognak.
2016. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így együtt nem játék, kérlek, mindenképpen hívd fel őket. Nem fogod őket felébreszteni vagy hasonlók, szülészeten állandó műszak van, telefonálj nekik légyszi.
2016. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!