Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peteérés után 1 nappal leszaka...

Peteérés után 1 nappal leszakadnak a melleim úgy fájnak? Volt akinek ez volt az első tünete hogy terhes lett?

Figyelt kérdés
azért gondolom,hogy talán sikerült a baba,mert sohasem szokott pé-után fájni a mellem csak mensi előtt 3-4nappal szokott elkezdődni. vagy mitől lehet ez?

2016. okt. 23. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Úgy érted tüszőrepedés után 1, azaz 1 nappal? Ez még max a progeszteron miatt van, terhességi tünet még a kanyarba sem lehet.
2016. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez majdnem olyan, mintha azt mondanád, hogy szex után 5 perccel fájnak a melleim. Lehet terhes vagyok? Vicces.
2016. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de te érted, hogy mi az a peteérés? Tudod mit jelent a zigóta fogalma? És a beágyazódás? Menstruáció? Mert aki ilyet kérdez, az vagy nincs tisztában ezekkel az alapfogalmakkal (mely esetben sokkoló, hogy ilyen értelmi szinten te gyereket akarsz) vagy csak trollkodik az illető.
2016. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Peteérés után terhességi tünet? Persze, én peteérés után már éreztem a baba mozgását.
2016. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
na, újabb kulturált és agyhalott leendő anya.
2016. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
, Szerintem először fejezd be az általános iskolát.
2016. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt olyan, hogy félidőtől nagyon fájt a mellem amíg meg nem jött de akkor még védekeztünk (óvszerrel ami sose lyukadt ki) szóval semmi köze nem volt terhességhez. A menzim utána nagyon gyenge lett, inkább csak maszatolás szóval hormonzavar lehetett az oka, akkor sok más egészségügyi gondom is volt, általános laboron is 4 felett lett a tsh szóval nekem inkább olyan típusú gondot jelentett, hogy valami nem oké.
2016. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés után egy nappal még semmilyen tünete nincs a terhességnek. Megtermékenyülés után kb. 1 hét múlva kezd beágyazódni a zigóta, a szervezet akkor szerez tudomást a terhességről, onnantól kezdve termelődik hcg hormon, ami tüneteket okozhat.

Szóval az, hogy most "leszakad" a melled, még egészen biztos nem amiatt van, még akkor sem, ha máskor nem ezt, vagy nem így szoktad érezni.

2016. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!