Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most van baba vagy nincs?

Most van baba vagy nincs?

Figyelt kérdés
4 napja diagnózis: szabálytalan petezsak 10 mm, szikholyag nincs embrió nincs: missed ab. gyanú. Rá egy napra erősen görcsöltem azt hittem már vetélek. Be az ügyeletre: összeesett petezsak 14 mm. Többi ugyanaz. Hétfő kontroll. Ma már láttak ép szikholyagot és benne egy 26 mm ulomagassagu embriót szivhang nélkül. Napok óta barnazok görcsölgetek. 3 nap múlva megint kontroll ha nincs változás műtenek. Volt valaki hasonló helyzetben? Van remény?
2016. okt. 24. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem, de szívből kívánom a legjobbakat neked! Fejlődott az biztos, ez ígéretes. Bízzunk a legjobbakban!
2016. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy 26mm-es embriónak már kellene hogy legyen szívhangja :/ nem írtad el a méretet? Nem a petezsák 26mm? Az én babám 8hetesen volt 14,1 mm és rég volt szívhangja. Nagyon szurkolok neked :) én tudom milyen elveszíteni egy babát :/ 2x is átéltem :(
2016. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy és ahhoz képest hol tartassz?


Nekem volt egy rosszul fejlődő terhességem, 7. héten jelent meg csak a szikhólyag, 8. héten el is vesztettem. :(


Kívánom a legjobbakat!

2016. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a 26 nekem is soknak tűnik...
2016. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem 2,6 mm az embrió? Nekem 6 hetesen 4mm volt és már volt szívhangja...
2016. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen elírtam bocsánat. 2,6 mm és a 6. Hetet töltöttem be ma pontosan. 3 nap múlva nem lesz változás akkor műtenek.
2016. okt. 24. 13:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Én megvárnám a 7. hetet a szívhanggal, hátha akkor már lesz, addig még fejlődhet.

Nekem 5 hét 6 naposan nem volt szívhang, 6 hét 6 naposan meg már volt. (Ez a mostani várandóságomnál)



A rosszulfejlődő várandóságomnál nem jutottunk el az embrióig, szívhangig...:(



Nagyon szorítok Neked.

2016. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Éj is tovább várnék,harcold ki ha kell. Lehet csak később fogant... Az én pocaklakóm is héttel kisebbecske,mint mensi szerint lennie kellene,szóval még ne add fel a reményt ☺ Szorítok
2016. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nekem 6+0-án csak egy szabályos petezsákom volt, igaz én tudtam, hogy akkor valójában 5 hetes voltam, mert mindig későn van peteérésem, de hat hetesen szerintem szívhang nélkül nagyon korai műtétről beszélni. Szóval, igen van remény, de azért számolj a rosszabb lehetőséggel is. Nagyon drukkolok! Mondjuk szerintem, ha nem vérzel és nem görcsölsz ráért volna az orvos visszahívni egy hét múlva is, akkor már biztos eredmény lenne.
2016. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En remenykednek! Szedj magneziumot a gorcsre es pihenj! Kaptal esetleg progi potlast?
2016. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!