Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babat nem erzem 1-2napja...

Ha a babat nem erzem 1-2napja baj lehet?

Figyelt kérdés

Par napja alig erzem a babat,de neha neha erzek buborekolast a hasamban...az jot vagy rosszat jelent?

22hetes vagyok,mar 16hetes kor ota erzem,de most alig 1x vagy 2x egy nap.

Baj van a babaval vagy mi lehet vele??



#baba #magzatmozgás #nincs magzat mozgas
2016. júl. 8. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem gond. Még nem olyan nagy. De ha aggódsz menj nézesd meg. Vagy vegyél szívhang monitort az megnyugtathat téged.
2016. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
30%
Nekem aszt mondtak ha 4 orankent nem erzek mozgást akkor menjek orvoshoz mindenkep menj el orvoshoz
2016. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen nekem is sokan mondtak hogy a babanak meg van helye es meg a baba is pici,ezert nem erzem olyan nagyon.

Azt is mondjak,hogy lehet hogy ugy elbujt hogy en nem erzem,de attol meg mozog.


Gondoltam en is a szivhangfigyelot,mar rendeltem is egyet meg ma.


Hat nem 4orankent erzem,de ma ereztem,csak nagyon ritkan es gyengen.

Este a korhazban van ugyelet??

Koszonom mind a kettotoknek.

2016. júl. 8. 21:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp korház ahol van nögyogyászat! Probálkoztál mondjuk kolával,csokival? Ezek nekem mindig beválltak vagy ha ettem valami nagyon jól eső ételt,oldalra feküdtem és mindjárt jelentkezett!☺
2016. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem eddig nem probaltam ezeket,de most ettem csokit es elkezdett fajni a hasam,de a baba megmozdult.Most ereztem egy kis buborekolast ami a baba.
2016. júl. 8. 22:56
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor ez most jot jelent vagy rosszat??

A hasfajas lehet a baba rugdosasatol vagy esetleg attol hogy no??

2016. júl. 8. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy írhatsz egy 22 hetesnek olyat, hogy ha 4 óránként nem érzi irány a kórház... Te Uram Isten! Van aki 22 hetesen egyáltalán még nem is érzi a mozgást...

Kedves kérdező! Te is írtad, hogy érzed, csak ritkán. Én azt mondom akkor nagy baj nem lehet. Ilyenkor még annyira picik ha úgy fordul hogy nem érintkezik a hasfallal akkor nem fogod érezni ha 5 kiló csokit bekajálsz akkor sem. A másik meg hogy már a méhben vannak nyugodtabb meg pörgősebb napjaik. Még a frontokat is megérzik. Van akinek a babája a hidegfronttól belustul van akié arra pörög. Az én fiam szeles időben pl. alig moccan. Meg van 1 tökre pörgős mozgós napja utána meg 2 napig azt piheni ki szerintem mert akkor meg nyugis. :) szerintem ha érzel 11 mozgást ne aggódj! Főleg 22.hetesen ne. A vége felé már azért jobb lesz mert egy apró mozdulatot is megérzel és megnyugtat.

Kellemes babavárást! Ne stresszelj!:)

33 hetes kismama

2016. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az "ha érzel 11 mozgást" helyett csak azt akartam hogy "ha érzel mozgást" az a 11 nem tudom hogy került oda szerintem álmos vagyok. :)
2016. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22 hetesen simán el tud úgy bújni, hogy ne nagyon érezd. Nekem is volt ilyen. Nem emlékszem hány hetes voltam de valahogy félidő után nem sokkal lehetett. Simán bementem az ügyeletre úgy féltem. A legtöbb UH-n harántban feküdt és a hasfalam rugdosta, na itt nem. :)
2016. júl. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja még azt kihagytam, hogy láttam ahogy mozog folyamatosan és nem éreztem semmit belőle UH közben sem.
2016. júl. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!