Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első Babánkat várjuk, és nem...

Első Babánkat várjuk, és nem nem vagyunk teljesen tisztában azzal, hogy milyen ruhadarabokra lenne szüksége, illetve, hogy miből mennyi kellene. Nagy valószínűséggel, júniusban szülök. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltettem egy ilyen kérdést, és úgy le lettem hurrogva, hogy csak na, hogy milyen hülye vagyok. :) 56-os és 62-es méretből vegyetek 8-10 darab bodyt és rugdalózót ( rövid ujjú body hosszú rugdalózóval, vagy hosszú ujjú body rövid ujjú rugdalózóval), kis sapka, kis kesztyű, kis takaró. Mivel nyári baba ezért kabát, overál ilyesmi nyilván nem kell.
2016. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 juniusi és 1 juliusi gyerkőcöm van és utban atesó juniusra várjuk mi is.

tavaly kellett kocsikabát vastagabb mert olyan hideg volt, és kis zokni.

de amúgy tényleg nem érdemes sok ruhadarabot vásárolni, mert ugyis gyakran mosol majd :)

2016. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Június? Szerinted 4 hetes terhességnél ezen érdemes gondolkodni? Persze a te dolgod, hogy milyen kérdést raksz fel, de szerintem nagyon korai ezen filózni.
2016. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém júliusi baba volt! 50-56 hosszú ujjú rugikat bodykat vettem, kis kardigant kocsi kabát es vékony sapi , zokni ! Nem érdemes sokat venni, mivel sokat , es hirtelen no. 50-bol csak 3-4 darab volt, es kb 2 hétig volt jo rá! Amiből sok kell az a textil pelenka, en sokszor kispled helyett azzal takartam be. Természetesen azért ha rosszabb időre fordulna az idő, akkor be szerezhetsz egy vékonyabb overalt , de en abból 62-68 vennek, hogy meg kora őszre is jo legyen.
2016. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is első baba lesz, 21. héten kértem listát a védőnőtől. Azon rajta van minden, ami kellhet, vagy amit ajánlatos megvenni. (Persze addigra azért egy-két dolgot már mi is beszereztünk. :) )
2016. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, már gondolkozok azon, hogy mit kell neki venni. Mint írtam, első baba és kissé izgatott vagyok. Ráadásul szerintem nem gond, ha már az elején tudom, mégis mit kell venni.
2016. okt. 26. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!