Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsi a kerdeser, de muszaj...

Bocsi a kerdeser, de muszaj vagyok ezt tudni. Szoval a nemi szervem meg van dagadva egy ideje es olyan gorcsos csunya nagy? Es mintha kis kor gorcsok lennenek ott foleg ahol varva volt. Masodik terhesseg.30 h km

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg visszértágulatok.
2016. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es az baj? Komoly? Menjek orvoshoz vele? Kekes szine is van
2016. okt. 25. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem faj, akkor nem kell orvoshoz rohanni.

Valószínű, hogy a szülés után visszahúzódnak. Ha begyulladna valamelyik, az fájna és piros, meleg tapintatú lenne.

Érdemes megmutatni a nőgyőgyásznak, mert így látatlanba csak tippeltem. A vénás rendszer terheltsége miatt gyakori kísérője a visszértágulat a terhességnek. Alsó végtagon gyakori, de. Szeméremtest, hüvely környékén sem ritka.

Nekem is volt, szülés után visszahúzódott.

2016. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!