Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek a babája nemét...

Van akinek a babája nemét csak sokadik héten vagy egyátalán nem is látták terhesség alatt?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok, már voltam többször ultrahangon, de az orvos sosem látja. Jövő héten megyek 4D-re, talán majd ott...
2016. okt. 25. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 18-ik héten látták 2D UH-n hogy kislány, majd a 31-ik héten 4D-n ezt megerősítették. :)

Ha ennyire nem mutatja magát akkor lehet csajszi lesz, 4D-n már jobban lehet látni, talán nem lesz annyira szégyenlős.

2016. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3.gyerkőcöt várjuk (2 bátyus mellé) 37 hetes vagyok és nem tudjuk ki lakik a pocakban... meglepi baba lesz 😁
2016. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős tipp alapján fiút vártunk Pétert... Lett egy Petránk
2016. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem anno a fiam, csak a 32. héten mutatta meg magát! :D Addig bujkált! :)
2016. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első kettőnél 14.hétig Kiderült hogy fiúk. Most a harmadik babánál 24.hetesen sem mondta biztosra hogy lány- medence fekvésű meg nagyon szereti takargatni magát. Még 3 hét a 32 hetes uh-ig de remélem most már biztosra mondja a doki.
2016. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Faros babám volt, és nem tudta megmondani a doki h fiú v lány. Csak akkor tudtuk meg mikor megszületett 😉

Imádtam h meglepi 😃

2016. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: a harmadik gyereke egy női ismerösömnek meglepi volt. orvos nem mondta el babát nemét,egyszer látta ultrahangon.női ismerösöm megszült kiderült,hogy kiscsaj van a pocakjában.imádja fiai melet kislányt. szomszédasszonyom huszon évesen végig kislányt mondtak neki és szüléskro derült ki, hogy kisfiu lett.
2021. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!