Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogok tudni szülni 18...

Hogy fogok tudni szülni 18 évesen, megfogom tudni csinálni vagy belehalok, nagyon félek. és amugy elég szűk vagyok, igy még jobban nem tudom elhinni hogy menni fog? Bele lehet halni a fájdalomba?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de szerintem előbb halsz bele a butaságba...google a barátod, tájékozódj! És képzeld, a földön élő milliárdokat mind anya szülte, mégis egy se halt bele a fájdalomba, persze komplikációk előfordulnak, de olyan ritka, hogy Magyarországon már hírértékű.
2016. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
OMG!
2016. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld egy baba kinyomásához az összes nő elég szűk, nem hiszem, hogy a te eseted különleges eset lenne. Belehalni nem haltak bele a fájdalomba, ez ezzel jár.

18 évesen szerintem még nagyon gyerek vagy egy gyerekhez, ahogy feltetted ezt a kérdést.

2016. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szülésbe bele lehet halni. De nem a fájdalom miatt.
2016. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem azért kérdezed, mert már terhes vagy, és próbálsz felkészülni a szülésre.



A fájdalomba nem hal bele egy szülő nő sem, max a komplikációba.

Ha nagyon szűk vagy, tehát nem tágulsz ki, akkor vagy vágnak, vagy szakadsz. Hidd el, kijön az a baba, ha ki kell jönnie.


A legjobb tanácsom, hogy ne szülj 18 évesen...

2016. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha össze hozni sikerült akkor már csak meg fogod tudni szülni is, nem gondolod?
2016. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Régi idős emberek igazmondásai:

Nem jön ki olyan könnyen mint ahogyan bement :D


Nem lesz könnyű, de nem is halhatsz bele.

2016. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én jobban aggódnék attól hogy utána hogy tudsz boldogulni a babával...
2016. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akik belehaltak azok sem azert mert szukek..

Amugy mindenki szuk..erre valo a tagulas.. ha en 148cm vel 45kgal szultem es megcsak nemis repedtem... tesem fogsz foleg belehalni nem.

2016. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!