Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok a fajdalomba. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehalok a fajdalomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srac, aki egy eve tetszik. Kb vele almodok mar annyira de annyira beleszerettem. Most a noverem osszejott vele es en minden nap egyutt latom oket csokolizni, olelik egymast. A noverem millioszor szebb nalam, sot en inkabb ronda vagyok. Mindenben ellentetesek vagyunk. Szep egyenes fogsora van, az enyem gorbe, szep hosszu haja van, az enyem szaraz es csunya, tokeletes alakja van, en kicsit tulsulyos vagyok. Egyertelmu, hogy ot valasztana barki. Viszont nagyon is tudta, hogy az elejetol fogva, hogy bele vagyok zugva. :(
2015. márc. 15. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

- a fogaidat rendbe tudod rakatni, és mindjárt szép, egyenes lesz neked is.

- a hajadat te is tudod ápolni, ha magadtól nem tudod, akkor kérhetsz segítséget, és lám neked is szép hajad lesz.

- Ha elkezdesz egészségesen enni, sportolni, akkor nem csak lefogysz, és jó alakod lesz, hanem az egészséges ételek hatására a hajad is egészségesebb lesz.

Szóval nyafogás helyett változtatsz magadon, akkor rád is felfigyelnek a fiúk.. De addig...

2015. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
En is ugyan ezt tudom neked ajanlani mint az elso!! Valtoztas magadon es akkor lesz onbizalmad.....es merj nevetni!
2015. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Messziről hunyorítva lehetsz... 16? körülbelül. Talán még kevesebb Ilyenkor akarnak a lányok belehalni a fájdalomba. Nővéred már valószínűleg érettebb ennél, a fiúk nem feltétlenül vannak oda azért a fajta viselkedésért ahol egy probléma oda vezet hogy "belehalok a fájdalomba".


tl;dr: do not be so bitchy.

2015. márc. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el! Gondolom, az úgy egészséges, hogy a tesód után nem fogod majd te is használni a fiüt, szóval erről már lecsúsztál. Ha ronda vagy, akkor meg ne csodálkozu, hogy a fiú nem téged választott. Szedd össze magad és foglalkozz a külsőddel
2015. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jobb csaj a nővéred, nem tehetsz semmit, akár hogy is magyaráznak.

Én is ismerek olyat hogy ez egyik csaj klasszsokkal jobban néz ki mint a nővére, szebb az arca, szebb a haja, szebb a bőre, jobb az alakja, és egyik sem kövér.

És nem, nem azért mert igényesebb a másik, egyszerüen jobb adottságokat örökölt.

2015. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 11:08

Azért amikor valakinek rosszak a fogai, el van hízva az tud magán változtatni, erre nem lehet azt mondani, hogy adottság... Ezeken lehet változtatni.

2015. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!Sportolj sokat!Ápold a hajad (lesd ki ,hogy a nővéred mivel ápolja!) ajánlom:

Shauma sampon

Balea haj balzsam

Használj:hajkúrát,balzsamot,1 nap fésüld ki többször

Kérj fogszabájzót ,akár estit ,akár nappalit ,fésüld sokszor a hajad,száraz hajra is van sampon,

Ezd sokat ,súlyzózz ,''szedj össze,, izmokat (de csak piciket) ,egyél egészséges kaját,légy vicces ,mosolyogj sokat,köszönj neki ,barátkozz össze vele ,és ha van esélyed azt meglátod rajta.Hány év van köztetek?

2016. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!