Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétben járó kismamák! Ti...

39. hétben járó kismamák! Ti is türelmetlenek vagytok már? Milyen praktikával próbálkoztok, hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem két kisfiam van, én mindkettőnél már a 37. héttől tűkön ültem, hihetetlen türelmetlen voltam:). Az első a 40. hétre érkezett, iszonyú meleg nyár volt, már nagyon "terhes" volt a terhességem utolsó pár napja. Különösebb praktikát nem alkalmaztam, hogy meginduljon a szülés, mert a baba úgyis érzi, mikor jött el az ideje. Amit tettem, hogy az utolsó 3 napban nagyokat sétáltam, illetve a szülésem előtti este Erős Pistát tettem a kajámba, mert állítólag a csípős ételek is megindíthatják. Másnap megszületett a pici, de igazából nem nagyon hiszem, hogy ennek volt köszönhető. Állítólag az egyik legbiztosabb módszer, ha szeretkeztek, mert mind maga a szex, a méhösszehúzódások, és a spermium is jó erre, de én már valamiért ezt nem mertem az utolsó 1-2 hétben, és van, akinek ez sem használ.

Tudom, hogy nehéz kivárni, de szerintem ne siettesd a dolgot, már közel a szülésed! A picinek is az a legjobb, ha minél tovább bent marad. Maximum sétálj te is nagyokat, ebben a gyönyörű időbe az amúgy is jó.

Kellemes babavárást, és könnyű szülést kívánok Neked!

2013. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, türelmetlen vagyok, kifejezetten nem próbálkozom semmivel mert első babánál sem hatott semmi, 40+5-nél indítottak. Máj. 3-ra vagyok kiírva, ha nem szülök meg magamtól akkor 8-án indítás (cukros vagyok, nem lehet várni sokat). Szóval azzal nyugtatgatom magamat hogy akármi is lesz, max. 2 hét múlva már biztos babázni fogok. (De remélem azért hogy előbb.)

39+0 hkm

2013. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudjátok, hogy a szex hatásosabb, ha elmegy a nyákdugó? Mert ma már elég sok elment belőle.
2013. ápr. 26. 18:32
 4/5 anonim válasza:
Fújj de ocsmány vagy! Szex? A gyerek fejét dudja a párod?
2015. okt. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó válaszoló......
2016. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!