Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt olyan ikerterhesség...

Kinek volt olyan ikerterhessége, ahol az egyik babóca "angyalka" lett? Vérzetetek is vagy semmi tünet nem volt? Másik baba megmaradt?

Figyelt kérdés
A terhesség elejétől barnázok,majd többször véreztem. 6. héten ikerterhességet állapítottak meg,de az egyik babóca már akkor kisebb volt. Múlt héten megint véreztem és a doki már csak üres petezsákot látott az egyik babóca helyén. Azóta is barnázok és csökkenek a terhességi tüneteim. Remélem a másik babóval minden rendben lesz,csak most kicsit félek. Jövő héten megyek dokihoz.
2016. okt. 27. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Te hallod magad ilyenkor? Babóca, angyalka lett... Az ilyen terhesség nagyon gyakori. Kettőnek indul, de az egyik felszívódik.
2016. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak

A másik baba megmaradt ( én)

Úgy tudom nem volt tünete

2016. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a masodik terhessegem indult ikerterhessegnek, de az egyik embrio meg nagyon koran elhalt. En nem vereztem es nem is volt semmi tunete, a 12 hetes ultrahangon mar nyoma sem volt a 2. embrionak.

Remelem rendben lesztek ti is!

2016. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is dupla babának indult, az elejétől vérezgettem (ezért mentem nagyon korán dokihoz, hamar egyedül maradt, a vérezgetés a 13. hétig megvolt, a tünetek meg az első hét után kb megszüntek, azt hittem nem maradt meg, de végül az egy babó megmaradt, már fél éves, időre született minden gond nélkül.

De elég gyakori, hogy ikerterhességnek indul és egy marad.

2016. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Első, te hallanád magad ilyenkor!

Egy kismamát nyilván mélyen érint, ha az ikerterhességből az egyik egyszercsak eltűnik, felszívódik.


Kérdező te pedig ne aggódj, lehet jobb is így alakult, sajnos sok ilyen van, hogy az egyik felszívódik, a másik baba valószínű megmarad és egészséges, erős.

2016. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Te hallod-e magad első ? Bunkó, érzéketlen nősténs vagy.
2016. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ez az en kerdesem.Ugyan nem szimpla ikrek,hanem harmasikrek lettek volna.Nem volt tunetem.Es nagyon hianyzik az eletunkbol :( de jobb igy neki.

2016. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ikerterhességnek indult, bevérzés, heamatoma, azzal együtt szívódott fel az egyik embrio, egypetéjűek lettek volna, nagyon sajnálom. A kislányom pedig itt szuszog rajtam, 5 hónapos. :)
2016. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is remélem,hogy minden rendben lesz most már. :D
2016. okt. 28. 09:12
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták végig, hogy 1, de amir voltunk 4d-s dawn szűrésen azt mondta a csajszi, hogy 2 lett volna. Mert van 2 burok stb, meg egy hupli. Valószínű felszívódott. Az biztos, hogy minddnen jót átadott a lánykámnak mert így egyedül tiszta jackpot :) okos ügye, nem rosszcsont, mindent megért, rögötön elalszik sose sír....tehát lehet "így" volt jobb.
2016. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!