Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenes terhesseg vegen mit...

Hasmenes terhesseg vegen mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdett ma hajnali 3tol gorcsolni a hasam,mintha elrontottam volna es elkezdett fajni a derekam is.

Gyorsan rohantam a wcre,mert ereztem hogy valami nincs rendben es elkezdet menni a hasam,folyamatosan.

Semmivel nem ronthattam el a gyomromat,mindig figyelem hogy mit eszek.



2016. okt. 29. 04:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztul a szervezeted, felkészült a szülésre. Az utolsó 1-2 hétben teljesen normális hogy lazább lesz a széklet. 30 hkm
2016. okt. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hányadik héten vagy?

Én az elsőt két napig tartó hasmenés után szültem meg, a 40. héten.

2016. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom szülésem elött az utolsó két nap ezzel telt, lehet, hogy már a szülés jele.
2016. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

"Semmivel nem ronthattam el a gyomromat,mindig figyelem hogy mit eszek."


Ilyen nincs, mert egyrészt akármivel el tudod rontani a gyomrod, ha vagy többet eszel belöle a megszokottnál, (vagy csak jobban megterheli a gyomrodat, mert kevés hely van a baba miatt), másrészt meg egy vírusfertözést bárki és bárhol kaphat - szóval az odafigyeés nem ér semmit.

2016. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

38.hetben vagyok,ez eddig nem volt de most szaladgalhatok folyamatosan a wcre.

En nem tudtam hogy van ilyen terhesseg alatt,elso babamat varom.


Nem ettem ossze semmi olyat,figyelek hogy mennyit eszem es hogy mit,megterhelni se terheltem a gyomromat.

Virust meg nem hiszem hogy elkaptam volna,mert jo par napja bent vagyok csak a lakasban es nalunk senki nem volt beteg.

2016. okt. 29. 07:41
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Bocs, nem kötözködni akarok, csak tisztázni a dolgokat.


"Virust meg nem hiszem hogy elkaptam volna,mert jo par napja bent vagyok csak a lakasban es nalunk senki nem volt beteg."


Azért gondolom, az összes rokon, családtag közt van, aki az elmúlt két hétben emberek között volt, és nem a bezárt lakásban ültök heteken keresztül. Márpedig ha találkoznak emberekkel, akkor bármikor elkaphatnak - és továbbadhatnak - különféle fertözéseket, amélkül, hogy tudnának erröl. Emellett a legtöbb fertözés már akkor igen erösen terjed, amikor még semmi tünete sincs az illetönél.


De ettöl függetlenül valószínübb, hogy a szervezeted a szülésre készül.

2016. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 terhesség végén aznap volt hasmars, amikor beindult a szülés...az elsőt 38. héten, a másodikat a kiírt napon szültem.

Egyik barátnőmnek pl. egy hétig volt híg széklet...szóval egyénfüggő.

Illetve nyilván be is kaphattál valami fertőzést...bár én inkább szülés közeledtére tippelnék.

2016. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valóban azt mondják hogy a szülés előtt kitisztìtja magát a szervezet, mondjuk nálam fordìtva volt, az első előtt nem volt ilyen, a másodikat indìtani kellett, előtte vagy 2 héttel ment a hasam...
2016. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Így tisztítja magát a szervezet szülés előtt. Van aki hány is.
2016. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez lehet attol is, hogy mar izgulsz a szules miatt.
2016. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!