Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenes terhesseg vegen mit...

Hasmenes terhesseg vegen mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdett ma hajnali 3tol gorcsolni a hasam,mintha elrontottam volna es elkezdett fajni a derekam is.

Gyorsan rohantam a wcre,mert ereztem hogy valami nincs rendben es elkezdet menni a hasam,folyamatosan.

Semmivel nem ronthattam el a gyomromat,mindig figyelem hogy mit eszek.



2016. okt. 29. 04:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jo nem vitatkozni szeretnek ez miatt,koszonom a valaszt.Minden lehetseges.


Szoval a szervezet tisztitja magat,ertem.

En nagyon meglepodtem mert elotte semmi nem volt es utana hirtelen a semmibol elkezdett gorcsolni a hasam es hasmenesem lett.

Orankent 2x-3x kellett kimenni a wcre.

Nem hanytam csak nagyon hanyingerem van,sajnos a baba is nagyon nyomja fel a gyomromat,igy ez lehetseges az miatt is.

A gorcsoles megmaradt,csak enyhen,az alhasam fajdogal az is meg enyhen,de most orankent csak 1x kell kimennem wcre,de teljesen kiszaradtam.


Mar izgulni nem izgulok,mert mar sokszor volt vaklarma,mar ugy vagyunk vele hogy majd jon ha akar.


Koszonom mindenkinek a valaszat.

2016. okt. 29. 12:46
 12/14 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy tisztul a szervezet (bár nekem melőjele nem volt)
2016. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
(semmi előjele nem volt) ezt akartam írni
2016. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem előtti nap és a szülés napján hasmenésem volt. Nem fájt a gyomrom, semmi más tünet nem volt.
2016. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!