Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik tudják a nemét...

Kismamák akik tudják a nemét tennétek nekem egy tesztet?

Figyelt kérdés

Ma olvastam és kiváncsi vagyok.

Azoknak a segitségét kérném akik már tudják fiú vagy lányt hordanak a szivük alatt.

Egy kis pohárba szódabikarbonát kéne rakni úgy 1 leveses kanálnyit majd vizeletet egy másik pohárba és ráönteni úgy hogy ellepje. Az igy keszült pisis szóbabikarbóna vagy semmilyen reakciót nem csinál vagy habos lesz mint a sör.

Az hogy melyik melyik elmondanám ha megcsináltátok.

Köszönöm szépen!



2016. okt. 30. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Mikor még tippet se mondott a doki, én is kipróbáltam. Egyik nap pezsgett, másik nap nem pezsgett. Ha csak nem tud a baba menet közben nemet váltani, ennek a babonának nem sok értelmét látom.
2016. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Fiút vársz vagy lányt?
2016. okt. 30. 12:31
 3/21 anonim ***** válasza:

Egyelőre a doki is csak tippelt, úgyhogy én nem vennék rá mérget, hogy tudjuk, hogy mi lesz. :)

Első voltam.

2016. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem.
2016. okt. 30. 12:59
 5/21 anonim ***** válasza:
36%

Ezt ismerem, vagyis olvastam már róla. :)

Játéknak jó, de komolyan venni nem lehet, bár azt mondják kb. 80%-ban beválik.

De az egész azon alapszik, hogy savasabb vagy lúgosabb inkább a vizelet, ezáltal milyen reakcióba lép a szódabikarbónával.

De ez attól is függ, hogy miket eszel vagy éppen ettél előtte. Ezért is van, amit az leső válaszoló is írt, hogy egyik nap ez jött ki, aztán meg az.

2016. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%

Nekem 2szer bevált.:) akinek pezseg egyszer maskor nem az mèg nem mult el 16hetes. Utana kell ezzel ügyködni!:)

Egyik baratnomnek is bevalt. Mast nemismerek , aki probalta.

Nem vicc alapon hanem savas/lugos alapon mukodik ennek az elve. 75% ban valik be, ez USA atlag. Itthonit nemtudom.:/

Egy mòkànak elmegy!:)

2016. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem anno nem valt be :)
2016. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Megcsináltam, pont olyan lett mint ha sör lenne a pohárban :D.

Fiam lesz.

2016. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer én is kipróbáltam, nem pezsgett. Az ultrahang szerint fiú lesz, és egész biztos, mert elég rendesen beletolta a kukit a "kamerába". :D
2016. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Szia nekem habos lett mint a sör ami ugye fiút jelent.. De a 4D-s UH-n egyértelműen LÁNYT mondtak!!! 30+1 hkm
2016. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!