Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vérnyomással mit...

Alacsony vérnyomással mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Rettenetesen fáj a fejem napok óta annyira hogy a szemem is fáj és az orrom is néha vérezget enyhén.

Mindig alacsony volt a vérnyomásom még mielőtt kismama lettem volna akkor is. Eddig nem okozott problémát, de pár napja ezek a panaszaim.

Inni iszok elég sokat.

37hkm


2016. nov. 1. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kis kávé, vagy kávé helyett fekete tea, vagy egy-egy pohár cola nem árt se neked se a babának, sok kismamának bevált.

Esetleg tornázz kicsit.

2016. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem még azt is tanácsolták, hogy úgy általában sokkal többet igyak, hogy ne sűrűsödjön úgy be a vérem, mert azt nehezebben pumpálja a szív. Én olyan 2naponta reggel engedélyezek magamnak egy gyenge kávét, azokon a napokon sokkal jobban érzem magam, de a baba miatt nem vihetem ugye túlzásba...
2016. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom csak, hogy iszol eleget, akkor storno, marad a kávé...
2016. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet sem ártana egy szakemberrel kivizsgáltatni szülés után.
2016. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2- es! Ha sokkal jobban érzed magad a kávétól miért csak ketnaponta iszod? Direkt sanyargatod magad vagy mi? Nem értem minek kell ilyen túlzásokba esni. Igyad, ha jól esik. Napi egy gyenge kávétól semmi baja nem lesz a babádnak.

Kérdező! Neked is a kávét javaslom plusz kólát. Sok folyadék és mozgás hátha segítene.

2016. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyire alacsony? Mikor volt mérve?

Én is ittam napi 1 gyenge kávét csak nekem főleg az első trimeszterben volt gond, a többibe sokszor elérte már a 100-at azért. Addig meg 90 körüli.

Mozgás, nagyon sok folyadék, ilyenkor már nekem 4 liter is kellett bár az igaz, hogy nyár volt. A kávé jó, de annyit nem lehet meginni, hogy egész napos hatás legyen tőle. Tapasztalataim szerint kb 1 óráig szuper tőle.

A furcsa az, hogy a szem környéki fájdalom, orrvérzés inkább a magas vérnyomás tünete.

2016. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt volt mérve és 89/57 volt.

Sokat mozgok mert szülés előtti utolsó nagy takarítást csinálok. Inni kb 3-4 litert iszok naponta, de talán az is lehet hogy többet. Van mikor egy óra alatt 1 litert is megiszok.

2016. nov. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!