Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez egy pozitív tesztnek...

Ugye ez egy pozitív tesztnek számít?

Figyelt kérdés

mensi előtt vagyok 2 nappal(12.dpo) és halványan ott a 2. csík. szerintetek akkor biztos baba? csatolom a képet.


[link]



2016. nov. 3. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok ez egyértelműen pozitív
2016. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nem baj hogy ilyen nagyon halványka? 22.én volt ovum. nem kéne ilyenkorra már erősebbnek lennie? ez egy 10 es érzékenységű teszt
2016. nov. 3. 06:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden tajekoztatoban benne van, hogy a halvany is pozitiv.ha kivarod a 14.dpot mèg szebb lesz. Gratulálok. Ez pozitiv!:)
2016. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 nap

Szépen megvárod,az már nem a világvége!

Miért vagy ennyire kétségbeesve,hogy ennyi kérdést írsz ki?

2016. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok csak várom nagyon hogy babás legyek,és ha valamiben nem vagyok biztos megkérdezem hátha vannak itt akik jobban értenek bizonyos témákhoz :)
2016. nov. 3. 07:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló halvany volt bár az 25s volt . Vártam és másnap másik 3mal teszteltem majd két nap múlva megint. Na az volt számomra a bizonyossag🙂 Addig nem éltem bele magam.

Sztem biztató de várj meg vele!

Üdv

34hkm

2016. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem nagyon halvány, jól látható!

Nekem is kb ilyen volt a nemvárt előtt 2 nappal. Szépen erősödni fog!

22hkm

2016. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos a baba, egyértelmű pozitív, még ha halvány is! Én feleslegesnek tartok több tesztet csinálni. :)
2016. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!