Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt hasonló értéke?...

Valakinek volt hasonló értéke? Megmaradt a pici? Utolsó menzesz szept 22, a tegnapi uh eredmény,5mm szabályos petezsák, embiró nem látható.

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem tavasszal, ugyan ez volt, megállt kb 5 hetesen. Tegnap minden tünetem elmúlt estére (semmi terhestünetem nincs már), csak a derekam fáj, hasam feszül.. Menni csak nehezen tudok. Van esély arra, hogy megmarad?
2016. nov. 3. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom mensi szerint 6 hetes vagy. Akkor még bőven belefér,hogy nincs embrió,főleg ha lehet később is fogant (az én babám is pont egy héttel később fogant) akkor csak 5 hetes lennél. Kb.2 hét múlva lennie kell embriónak és szívhangnak is már. A hasfeszülés,enyhébb görcs normális szedj 3X2 MagneB6-ot. A tünetek pedig jönnek-mennek egész terhesség alatt,amiatt ne aggódj. Ha erősen görcsölsz,vérzel vagy csak barnázol azonnal ügyelet. Próbálj megnyugodni,minden rendben lesz!
2016. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szikhólyag sem látható? :(


Sajnos nekem is volt rosszul fejlődő terhességem, 8. hétig húztuk, egy darabig lassan fejlődött, majd elkezdett felszívódni.


Az orvos mit mond? Mennyire jó ez az 5 mm?


Nagyon drukkolok!!!

2016. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! A szikhólyagra semmit se mondott, 2 hét múlva kontroll... Annyit tett hozzá, hogy az biztató, hogy szabályos a petezsák. Vérzés nincs (de az előző vetélésnél se volt, konkrétan semmi se volt csak fájt a derekam, 2 hétig várt a doki, semmit se nőtt, majd befektetett a kórházba, addigra összeesett a petezsák is)
2016. nov. 3. 09:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szabalyos, 28 napos a ciklusod? Nem foganhatott kesobb, mint elvileg kellene?

Ha jol szamolom most vagy 6 hetes.

En nyaron jartam igy, 6 hetesen es par naposan 7 mm-es volt a petezsak, szabalyos. Az orvos azt mondta, hogy ez kb 5 hetes terhessegnek felel meg. Sajnos nalam kizart volt, hogy masfel hettel kesobb fogant volna, mert kovetve volt a peteeresem es nem is lett belole baba. A petezsak ugyan valamennyit nott az azt koveto 2 hetben (15 mm-ig jutott el) es mar 4mm-es embrio is latszott, de nem fejlodott tovabb es elveteltem.


Viszont a 6 hetes terhesseg meg nagyon-nagyon korai, engem az orvos annak ellenere biztatott, hogy biztos volt a peteeres datuma. Szoval meg boven lehet, hogy nincs gond a terhessegeddel.

Az, hogy nincs tuneted, nem gond. Nekem 4 terhessegem volt, 2 egeszseges es 2 veteles, egyiknel sem volt tipikus terhestunetem, viszont a gadam es a derekam mindegyiknel fajt, huzodott, mint mensi idejen is.


Ne kenodj el, meg nagyon koran vagy, remeljuk minden rendben lesz.

2016. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
'Hasam' akart lenni...
2016. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem 28, 30-32 napos. Az elszámolós dolog csak annyiban furi, hogy 20-án csináltam egy 10-es tesztet ami nagyon halványan de pozitív volt. Akkor ágyazódhatott be, de mire oda jut eltelik majd' 2 hét, ezalapján 6 hetesnek kéne lennie (ha jól számolgattam), a doki szerint 5 hetes lehet ezzel a mérettel. A tünetek meg hírtelen múltak el, reggelre eltünt a mellfeszülés, nem is érzékeny pedig elötte kő kemény volt és aludni is alig tudtam mert fájt ha a poló hozzáér.
2016. nov. 3. 10:48
 7/16 A kérdező kommentje:

* bocsi elküldtem véletlen

Estére a kis szédelgés, émelygés is eltünt.

2016. nov. 3. 10:49
 8/16 anonim válasza:
100%

Nállunk is volt így :) Mondta a doki hogy várunk fél órát és hüvelyi ultrahangon megnézte és látszott :)

A tünetek nekem is hullámokban jöttek :)

Volt nap amikor ki sem tudtam kelni az ágyból aztán meg másnap semmi gond nem volt :)

Menstruációs görcsökhöz hasonló fájdalmaim voltak..

De ezek elmúltak

Most 19. hétben vagyunk és már egész jól elvagyunk.


Ne aggódj Nekem Ő az első baba és megállás nélkül aggódtam eddig, pedig szépen fejődik.

Az orvosodnak kellett volna megismételni a vizsgálatot.

2016. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Utolsó mensim szeptember 19., tegnapi eredményem: GS: 19mm CRL: 2mm, FHR: 90/min. Grav.s 5 hét 6 nap szerintük. Nem tudom az értékek jók e? Erre azt mondta a doki menjek vissza hétfőn 7-en mert ha nem lesz szív hang kaparni kell?! Majd lefordultam a székről. 6 hetesen mar kell lennie sziv hangnak?
2016. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: az FHR az a szívhangja :). Mit akar a doki ezen kívül? Ver a pici szíve, 90-et percenként! Nem tudom mikortól kell amugy szívhangnak lennie...


Jah egy dolgot ,,kifelejtettem", okozhatja a derékfájdalmat a hátrahajló méh (menzesznél is ott fáj nagyon), vagy az uh-n befolyásol vmit?

2016. nov. 3. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!