Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok?

Rika001 kérdése:

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mivel azt éreztem , hogy valami nem oké így csináltam tesztet egy halvány 2. csík megjelent ... Viszont elég sokára 10 perc után (nem tudom értelmezni) tegnap voltam orvoslátogatáson aki elküldött uh-ra ott nem láttak semmit viszont azt írta a papírra, hogy " kiszélesedett nyálkahártya" olyan nincs a papíron, hogy korai grav. Visszahívott 6 nap mulva szerdára mivel szerinte olyan pici , hogy nem látni... Kétségek között vagyok ...Imádnám ,Szeretném....

2016. nov. 3. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruàciód. Mik voltak a jelek, amit nem OK-nak éreztél. Ha a doki azt mondja hogy korai hogy làssa, akkor valószìnűleg korai is.
2016. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmagyarázni olyan furcsán érzem magam egyik percbe szédülök aztán semmi baj a hasam picit szurkál .... okt 6-16 ig volt az utolso tehát rendesen megvolt ... Vannak ilyen problémáim ezért kellett 7 évig fogamzásgátlot szednem ... fél éve abba hagytam mert nagyon tönkre tette a szervezetem
2016. nov. 3. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor bizony még csak 4 hetes vagy, ez egybevàg azzal, hogy nem làt semmit. Nagyon korai volt meg orvoshoz menni.
2016. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hajnalban csináltam egy tesztet negatív lett vissza tettem a dobozába :(((( Majd kb 10 perccel ezelőtt közben eltelt idő 3ora gondoltam vetek rá egy pillantást most pedig egyértelműen pozitív .... Lehet hogy nem vártam elég ideig???
2016. nov. 4. 09:45
 5/9 Alexandra19581990 válasza:
Képet mutatsz a tesztről? Nekem is ugyan így volt a tesztem, akkor semmi pár percre még egy halvány rózsaszín csík, jövő héten én is ujra tesztelek :)
2016. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alexandra19581990 válasza:

[link]

Nekem ilyen lett hát nem tudom pozitív e vagy sem.

2016. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok Ez a teszt pozitív :) ÉS mivel kicsit megijedtem így gyorsan csináltam másik 2 tesztet ami ugyanígy halvány 2 csík lett ... Hétfőn kell csinálnom még egyet aztán szerdán doki :) Már alig várom ... Sajnos képet nem tudok feltölteni ...
2016. nov. 5. 20:13
 8/9 Alexandra19581990 válasza:
Én is csinálok még egy tesztet :) biztos ami biztos. Gratulálok neked is, vigyázz magatokra szép babás napokat kívánok.
2016. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és szurkolok neked is :)
2016. nov. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!