Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltam 4 hetes terhes....

Elmúltam 4 hetes terhes. Terhesgondozás közben válthatok orvost?

Figyelt kérdés
Elmúltam 4 hetes terhes. Úgy gondoltam, hogy a terhesség 6-7 hete körül mennék először orvoshoz. Viszont akihez (magánrendelés) szerettem volna menni, legkorábban a 9. hétre tudok bejelentkezni a weboldalon. Ha másik orvos állapítja meg a terhességet a 6-7. hétben, attól még mehetek a 9 héttől a választott orvosomhoz? Folytathatja ő a terhesgondozást?

#terhesgondozás #orvosváltás #első vizsgálat.
2016. okt. 31. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert halottam olyanról, hogy az orvos nem vállalta kismamát ,mert nem ő állapította meg a terhességet.. de nem igazán akartam ezt elhinni. szerintetek ha felhívom a rendelőt,hogy 2 hét múlva mennem kellene, el tudnák intézni, vagy inkább ne is próbálkozzam? 1 héten egy napot tart csak magánrendelésként.
2016. okt. 31. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan válthatsz. :)
2016. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet váltani. Inkább a végefele necces, főleg ha van valami komplikáció.
2016. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, de a kilencedik héten is bőven ráérsz elmenni először.
2016. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első tethessèg, igy alig várom,hogy orvoshoz mehessek :) egyèbkènkt az első orvosnak emlitenem kell, hogy a következő vizsgálatra már nem hozzá megyek?
2016. nov. 1. 08:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

HA nagyon becsületes akarsz lenni, mert különben ad még egy dátumot. Ha akar adni dátumot akkor szólsz.



Én most úgy voltam, hogy, várandósságom elején szabadságon volt a választott dokim. Így elmentem máshoz és mondtam egyből, hogy XY az orvosom, de jöttem mert...

2016. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!