Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek pajzsmirígy alulműködése van és letroxot szed?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok,14 hetes korom óta szedem a letroxot napi et.Minden rendben is volt 8-ról 4 alá ment a tsh.Tegnap nem tudtam bevenni a gyógyszert mert nem vettem észre hogy elfogyott.tegnap meg nem is tudo hogyan,de teljesen elfelejtettem kivltani.Így ma reggel szaladtam el a gyógyszertárba és bevettem,igaz előtte egy órával ittam kávét.Ettől lehet baj?
2016. nov. 5. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, a hormonok a vérben keringenek, akár egy hét kimaradástól sem lesz semmi baj.
2016. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugalom, nem lesz baj belőle, de azért figyelj oda, és ne felejtsd el.


Nekem is alulműködött, és szintén letroxot szedtem, volt mikor véletlen kihagytam 1-1 napot, teljesen véletlenül, de akkor még nem voltam kismama. 2 évre rá teherbe estem, és kiderült, hogy már nyoma sincs a pajzsmirigy alulműködésnek. Hol leállítottak a gyógyszerről, hol szednem kellett.

2016. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi kicsit megnyugodtam.Elvileg a babának is van már saját pajzsmirígy működése ha jól tudom?
2016. nov. 5. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj.

Nem a kávé okoz gondot egyéként elsősorban a felszívódásban hanem a tej/tejtermék, de 1 óra kihagyás bőven elég.

2016. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a magzat saját pajzsmirigye az első három hónapban fejlődik ki.
2016. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tejes kávét ittam,de kihagytam utána 1 órát és a gyógyszer után fél óra múlva ettem.
2016. nov. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!