Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora volt 5 hetesen...

Kittycica1987 kérdése:

Kinek mekkora volt 5 hetesen a petezsák? Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Okt.30-án voltam először dokinál aki még semmit nem látott :( ma elkezdtem pecsételni bementünk a dokihoz aki 0,5 cm üres petezsákot látott. Szept. 28-án volt meg utoljára.Azt mondta vagy később fogant vagy pedig elhalt terhesség. Bár azt mondta ha egy hete még semmi nem volt ott akkor van esély a normális terhességre

2016. nov. 6. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt nézem, hogy hete még semmi sem látszott, ahhoz képest jó változás a fél cm-es petezsák, szóval még van remény, lehet tényleg pár nappal később fogant. Nekem amúgy 5 hét 3 naposan 16mm-es volt a petezsák, de ő tuti középidőben fogant, mert érzem a peteérést.
2016. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia 5 hetesen nekem még semmit sem láttak.
2016. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5hetesen nekem kitapintani sem tudta.. pedig altalaban akk mar kilehet. Gyogyszerert kellett mennem pozi teszt utan azonnal.. utaltam a dolgot. 7hetes korig tuti elsem mentem volna panasz nelkil
2016. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Állítólag 1 mm a növekedés naponta szóval nekem elég jónak tűnik úgy, hogy 1 hete nem látszott semmi. Kaptál valamit a pecsételésre?
2016. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta ez nem vérzés nyugodtak meg. Kedd reggelre visszahívást. Azt mondta addig amíg nem látja hogy fejlődik felesleges bármit is adni. Ha kedden látja hogy változott a méret és nem elhalt terhesség akkor kapok gyógyszert ha meleg pecsételek
2016. nov. 6. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg menses alapján 5+4 voltam, ügyeleten voltunk barnázás miatt, kaptam Utrogestant --> petezsák 9.5mm, üres.


Elvileg menses alapján 6+1 voltam, papíromon:5+2 --> szabályos petezsák 12mm, benne szikhólyag látható.


Elvileg menses alapján 7+1 voltam, papíromon:6+6 --> Petezsák 26mm, CRL 9.5mm; szabályos petezsák, benne szikhólyag és élő embrió látható.


De közben én vérezgettem is, mindhárom vizsgálat idején.

2016. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5+6-on 10x9mm-es petezsak. 8+0-an 17mm-es embrio szivdobogassal. Ne add fel!!!! Sok sikert!

23+5hkm

2016. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont 5 hetesen 8mm üres petezsák volt. Persze, hogy van remény, hisz nőtt! Drukkolok!
2016. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!