Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitséget szeretnék kérni,5...

Segitséget szeretnék kérni,5 napja késik,2 pozitiv teszt, hasi görcsök ez lehet terhesség vagy valami más betegség?

Figyelt kérdés
A segitségetek szeretném kérni,5 napja késik a menstruációm(ami soha nem szokott,inkább hamarabb jön meg,2-án kellett volna megjönnie) kb. egy hete érzem a meg jön érzést de semmi azóta szúrást és görcsöket érzek hol az egyik pete fészkemnél hol a másiknál és a méhem körül is, kicsit fájdogál néha a derekam, más tünet nincs (biztos voltam benne hogy megjön, de nem) tegnap délután csináltam egy tesztet amin halványan, de látszott a második csík is (kicsit meglepődtem, mert én még soha nem voltam terhes), ma reggel csináltam egy tesztet amin a második csík is egyértelmüen látszik! Képet is csináltam rólla,3 perc után. Nagyon szeretnénk kis babát, remélem sikerült! Szerintetek?

2016. nov. 7. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A PMS szerű tünetek koraterhesen teljesen normálisak. Én is azt hittem meg fog jönni,görcsöltem,fájt a mellem, a derekam majd leszakadt. Teljesen normális míg nincs nagyon erős görcs vagy vérzés. A görcsökre szedj legalább 3X1 MagneB6-ot,ha szükségét érzed lehet többet is (én már 3X2 szedek) max hasmenésed lesz ha "túladagolod" Pihenj amennyit tudsz és ne aggódj!Boldog babavárást!18hkm
2016. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy tényleg baba legyen, az elmúlt pár hónapban nekem is mindig késik, csak sajna az én tesztjeim negativak... Menj dokihoz minél hamarabb. Majd írj, hogy mi van! Veled izgulok
2016. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,nekem mindig megjött időben mikor éreztem a görcsöket,most még mindig semmi...de napok óta érzem ezt a gorcsos égő szurkalo erzest,remelem nincs semmi baj...nagyon félek,de ugye ha negatív a teszt egyáltalán nem lesz látható második csík? én mind kettőn láttam a két csíkot.
2016. nov. 7. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van képed feltöltheted,de így van ahogy írod két csík=pozitív ☺
2016. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma csináltam reggel még egy tesztet(másik fajtát)azon is két csík lett kb.1perc alatt,így már mind három tesztem pozitív:),meg mindig érzem a szurkat es ma egy nagyon halvány pici barna folyás is volt,de vér nem,eloszor vér vételre menjek vagy orvoshoz(ami sztem még kicsit korai)képet sajnos nem tudok feltölteni mert nem tudom hogy kell:(
2016. nov. 8. 18:51
 6/7 anonim válasza:

Igen, ezek a tünetek lehetnek a terhesség jelei. De biztosat a doki tud mondani. Nekem pl. pecsételő vérzésem volt, amikor a petesejt beágyazódott a méhbe.

Remélem, jön a baba!

2016. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barnázással minnél hamarabb orvoshoz kellene menned. Gyakori koraterhességben,de hormonhiány is okozhatja amire gyógyszert kell szedni. Első lépésként a nőgyógyászt kell felkeresni,ha igazolja a terhességet akkor a védőnőt,akitől megkapod a kiskönyvet,ezzel mehetsz háziorvoshoz aki majd vérvételre a beutalókat adja. Legalábbis nálam ez volt a menete első körben. 18hkm
2016. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!