Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél éve próbálkozunk a babóval...

Fél éve próbálkozunk a babóval, de az istenért sem akar összejönni. Tanács?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, csinált hüvelyi uh-t, nem látott semmi rendellenességet. Hashimotos vagyok, ez nehezíthet kicsit
2016. nov. 7. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne húzd tovább, hashimotoval. Keress fel egy endokrinológust!
2016. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok endokrinológushoz 3 éve
2016. nov. 7. 23:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az endokrinológust kérdezd meg, hogy a jelenlegi állapotod befolyásolja-e a teherbeesést. Simán lehet, hogy majd csak hümmög, mert igazán nem ért hozzá. Bar a hashimoto inkabb a terhesség megtartásánál szokott problémát jelenteni. Ha a dokid nem meggyőző a tudásával,n akkor pedig keress egy endokrinológus szaktekintélyt és kérj időpontot hozzá. Az igazán jókhoz, úgyis hónapokat vagy akár fél évet is várni kell (magán). De fél év után tényleg nem kell még ketsegbeesni meg görcsössé válni.
2016. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én kedélyeimet az borzolja, h vannak, akik komoly betegségekre teázgatást javasolnak. Ráadásul úgy, h gőzük nincs a betegségről, csak hallották, hogy a szomszédasszony lányának a kolléganőjének is használt.


Kérdező, semmilyen kezelést ne csinálj otthon, hiába ajánlgatja itt a sok okos, nyilván orvosi egyetemet végzett anyuka.

2016. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Teáknak amúgy sem vagyok híve, vitaminokat szedek rendszeresen, szelént és vasat a pm miatt, D, és E vitamint nőgyógyás javaslatára, illetve folsavat
2016. nov. 8. 10:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne görcsöljetek rá ennyire! Nekünk is 10 hónap után sikerült.
2016. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!