Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. Hetben vagyok ma. Lehet baja?

7. Hetben vagyok ma. Lehet baja?

Figyelt kérdés
3 hete vagyok nathas, elejen volt laz is par napig, arra szedtem par algopyrint. (kislanyomtol kaptam el) Most 3. Hete arcureggyulladasom lett (eddig otthon kezeltem magam) aktil duo-t kaptam, antibiotikumot. Elkezdtem szedni, fejem mar nem faj a gyulladas miatt, de vajon egeszges lesz igy a baba? Utanaolvastam elv, antibiotikumtol nem lehet baja , de 3 hete vagyok nathas (kohoges elmult, laz sincs, csak par napig volt). Dokineni is azt ajanlotta, hogy vegyem be, mert rosszabb lesz, ha nem. Ez teny(mert mar hasogatott a fejem). Csak felek, pont a 7.hetben....valaki volt tobb ideig beteg e het kornyeken?

2016. nov. 8. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül attól lehet baja, hogyha a lázat tartósan engedted fölmenni 38 fok fölé, ha csillapítottad gyorsan, akkor nincs gond. Az antibiotikum nem káros az embrióra nézve, se az, hogy te mondjuk pocsékul érzed magad. Jobbulást!
2016. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld a lázad, ne engedd felmenni, az ami káros lehet egyedül a magzatra! Nátha, meg egyéb influenza nincs káros hatással a babára, szedj valamilyen terhesvitamint, és mellé még nyugodtan C vitamint, mert amik a kismama vitaminban vannak nagyon elenyésző adagok.


35 hkm

2016. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A laz es gyulladas nagyobb gondot jelent...antibiotikumtol nem lenne baja.

Mar a gondok elèbe kellett volna menni es elobb elindulni orvoshoz...

2016. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a laz gyorsan element, mindig figyeltem, es az 5 het korul volt.( mondjuk aznap tudtam meg,hogy baratnom meghalt egy ritka genetikai betegsegben, mikor pozitivat teszteltem, szoval szerintem ez is kozrejatszott) algopyrint arra szedtem...2 het vegere jobban lettem, de ujraelkaptam otthoniaktol, es szerintem azert lettem arcureggyulladasos...kozben teat teara ittam+ gyomber+mez+ citrom stb... Meg infralampa
2016. nov. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!