Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyömbérből főzött már valaki...

Gyömbérből főzött már valaki teát hányingerre?

Figyelt kérdés

Használ, megéri meginni? Korábban másra próbáltam ki de amilyen az íze attól tartok fordítva sülne el..

6hkm


2016. nov. 8. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen próbáltam. Semmit nem ért. Se a b6 se ha apránként eszem. Talàn a szénsavas segitett meg nagy ritkán a pepsi vagy a coca de az is jegesen.
2016. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én főztem,kihánytam. Nekem nagyon rossz volt,csípett... Szerintem inkább próbáld meg a gyömbéres üdítőt. Ami nekem egyedül segített az a jéghideg kóla.
2016. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen én főztem, de nem bírtam meginni. A férjem a konyhamalac, ő itta meg. 😃 Szerintem, ha nem esik jól, akkor ne idd meg. Próbálkozz mással. Mindenkinek más jön be.
2016. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek segített. Nem mindenkinek segít, egy próbát azért megér.

Ami még segíthet a hideg cola, vagy frissen facsart citromlé hideg vízzel.

2016. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az íze miatt gondolom azt én is, hogy nem biztos, hogy jól jönne ki. Mint ahogy egyikőtök írta, ki is hányta.

Köszönöm a tippeket, próbálkozok.

2016. nov. 8. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Menta tea.
2016. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!