Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hónapja szültem. Múlt hónapba...

4hónapja szültem. Múlt hónapban jött meg először. Ma hosszú idő utan együtt voltunk a párommal, aki véletlenül bennem ment el. Cikluson 15. Napjám vagyok! Nagyon félek hogy terhes lettem. Szerintetek mennyi az esély?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Van már egy gyereked.. Tudnod kéne hogy mekkora az esélye főleg középidőben... Mellesleg hogy lehet " véletlen " elmenni benned? Miért nem védekeztek normálisan ha nem akartok még egy babát? A szoptatás nem fogamzásgátló módszer.. Rengetegen esnek teherbe szoptatás alatt.. Szóval minimum az ha Óvszert húz a párod..
2016. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van esély és az esélyeket nem lehet megjósolni. Túl sok, ha nem szeretnétek még második babát.

Szoptatsz? Ha nem, még bőven időben vagy eseményutáni tablettával kapcsolatban!

2016. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Sok.

Esemény utáni tabletta sürgősen, ha nem akartok még egy babát.

2016. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég szültél tobzódnak a hormonok így még fogékonyabb vagy mint gondolnád.
2016. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Szoptatsz?
2016. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Sok. Több embert is ismerek akiknek 13 hónap van a gyerekei között.


De ez miért is volt kérdés?

2016. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ekkortajt van a legnagyobb esely a teherbe esesre.
2016. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy felelőtlenség volt, de már nem tudok mit tenni, e hónap végén van időpontom az orvoshoz, már megvettem a spirált.... Nem nem tudok szoptatni sajnos. Ezért a babáért is 3 évet küszködtünk, gyógyszerrel sikerűlt megfogannia. Ő már a második... 3. Nincs tervben egyenlőre,de ha lesz hát akkor marad,csak egyenlőre elég friss az élmény.szívem szerint még egy pár évig nem szerettem volna.
2016. nov. 9. 20:43
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezen még tudnál változtatni, ha bekapnál sürgősen egy 72 órás tabit.
2016. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És ezt hol kell beszerezni? Patikában megtudom venni? Vagy receptre adják oda? Görcsök tőle? Vagy mit fog csinálni velem... nem tudom hogy működik,eddig azon voltunk hogy baba legyen,nem pedig fordítva. Nem ismerem ezt az utat.
2016. nov. 9. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!