Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik terhességi hétben...

Hányadik terhességi hétben érezted / érzed úgy hogy már mennél szülni és eleged van a terhességből?

Figyelt kérdés
És ha már túl vagy rajta akkor ahhoz képest mikor lettél túl a szülésen?
2016. nov. 10. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 38+5hetes vagyok kb két hete szenvedek már szeretnék túl lenni rajta!nekem elég lenne a várandóságból 8hónap.de látni már az alagút végét.kitartást!
2016. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én most lépek a 32. hétbe és már elegem van. Első baba amúgy, nagyon sokára jött össze egyébként.

Zavar, hogy egyre jobban feszül a hasam meg már fent a melleim alatt is gömbölyödik és nő és már minden egyre jobban szorít, meg sokszor elveszítem az egyensúlyomat, nehéz felvenni már a zoknit, cipőt és bugyit, nehezebb levegőt venni meg már hiányzik a régi alakom, alig várom hogy visszanyerjem. :( Túl akarok lenni a kórházon mert utálom a kórházat meg fogalmam sincs mennyire fog fájni a szülés is, túl akarok lenni már.

2016. nov. 10. 21:31
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

35+6 hetesek vagyunk, és talán most kezdem azt érezni, hogy lassan vége lehetne.

Még minimum 2 hetet maradjon persze, de már nemtudok aludni rendesen, nyom a baby, fáj a derekam, stb. De ez édes teher!

Kitartás kismamák! :)

2016. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most nem leszek a kedvenced. Imàdtam terhes lenni, annyira jól éreztem magam, simán egy hónapot ràhúztam volna. Az eleje volt rossz, vészes terhességi hànyásom volt, meg a végén vizesedtem. De sajnàltam, hogy vége. Persze közrejàtszik, hogy egoista vagyok, "mindenki velem foglalkozott" és tudtam hogy egyetlen terhességem lesz. Nekünk is évek kellettek, hogy összejöjjön. Ja és a 41. héten szültem. :)
2016. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Kb egy hete érzem, hogy elegem van. Most vagyok 36 hetes.

Harmadik baba, az első kettő fiú lett, velük szó szerint imádtam terhesnek lenni, semmi panaszom nem volt.:)

Most lány lesz, de nagyon nem bírom már. Hányinger, gyomorégés de nagyon durván, nem tudok aludni max 2-3 órát összesen, enni se tudok. Ráadásul olyan érzékeny vagyok egy hete, hogy azon is sírva fakadok amikor nem tudom felvenni elsőre a zoknimat :D Kikészít a kisasszony :)

2016. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Az én válaszom eléggé elüt a többiekétől, de én már 8 hetesen túl akartam esni a szülésen. Borzalmas volt. A 7. héten elkezdődtek a tünetek, gyomorsav, hányás, fejfájás. A 15. hétig mindent kihanytam, az elején végig fogytam. A két hónap alatt 6 kgt fogytam, mindent kihanytam. Szóval én már a második hónapban túl akartam lenni a szülésen. De a végén a 33. héttől akartam tényleges már a szülés nél tartani.
2016. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

41. Héten vagyok és tele van a t...m. mondhat aki amit akar, a női test nem ennyire van tervezve, max 40 hétre... Ha meg szültem volna a 38.-on addig semmi bajom nem volt. Mostmár nem kapok levegőt, úgy fel vagyok puffadva hogy nincs cipő amibe belemegy a lábam, és két napja elkezdett szétrepedni a hasam... A 40+5napon... Aludni két hete semmit, enni sem tudok mégis hízom, és folyamatosan bőgni tudnék...

Én az elsőt és a másodikat is túlhordtam, gondoltam a harmadikat tuti nem fogom....buktam...😂

Viszont most kipanaszkodtam magam, és ez k...a jól esett!!! 😄

2016. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sose éreztem azt, hogy elegem van a terhességből. Minden percét imádtam és élveztem, tünet- és panaszmentes voltam egészen a 36. hétig, akkor elkezdtem vizesedni egy kicsit. De végig aktív voltam, jókedvvel pörögtem, szülés előtt pár nappal még ablakot pucoltam, fel-le a létrán, pedig hatalmas hasam volt. 38 hetesen szültem, mondhatni könnyen, már másnap hiányzott a pocak. Persze semmiért nem adnám a gyerekemet, de visszasírom a várandósságomat.
2016. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A 37. héttől voltam teljesen ki és a 42. héten szültem. Esküszöm, az utolsó egy hónap többnek tűnt, mint az egész terhesség. Pont ma 8 hetes a kisbabám :-)
2016. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
34+3 hetes terhes vagyok. Most mar nagyon várom a veget.... 7es válaszoló kitartást kívánok :)
2016. nov. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!