Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik terhességi hétben...

Hányadik terhességi hétben érezted / érzed úgy hogy már mennél szülni és eleged van a terhességből?

Figyelt kérdés
És ha már túl vagy rajta akkor ahhoz képest mikor lettél túl a szülésen?
2016. nov. 10. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok, ha nem lenne ilyenkor már koraszülött, simán mondanám, hogy már vegyék ki. Mondjuk a méretei alapján 38 hetes lehetne. Az utolsó trimeszterben már végig úgy érzem, hogy jöhetne a szülés. Mondjuk kb 28 hetesen voltam akkora, amekkorán az 1. szültem. Viszont elég problémás terhesség. Jó formán az összes létező terhességi tünet kínzott, vagy kínoz.
2016. nov. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én 31+5 hetes vagyok. Hát nem azt mondom hogy már tul akarok rajta lenni. Mert még csak maradjon bent a baba. Nekem második és kislány. Az első kisfiú. De ez a kiscsaj olyan de olyan aktiv hogy engem a leginkább ez készít ki. Most sem tudok tőle aludni mert annyira mozgolódik. Tudom hogy igy jobb mintha nem mozogna. Na de Ennyit

..... A csípőm is nagyon fáj igazából. Eléggé ki vagyok merülve a sok nem alvástol. Rengeteget mászkálok éjszakánként.

Kitartást mindenkinek!

2016. nov. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Először 37 hetesen éreztem de ilyen időszakos volt, néha nagyon kivoltam 1-2 napig majd visszatért az energiám és nem volt semmi bajom, olyankor még szerettem kismama lenni.
2016. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Első baba és 35+5 hkm vagyok. A kisfiam rettentő aktív és emiatt nagyon nyugtalanul alszom de mar kb azóta h érezhető a mozgása. Viszont sok kellemetlenségek nincs azon kívül h egy hónapja a bálna méreteket vettem fel, mostmár úgy fekszem és kelek mint egy határa fordított teki, alapból pedig úgy nézek ki és erzem magam mint egy Kaszás pók. Öltözni kész katasztrófa, sose tudom mi kényelmes aznap emellett pedig ha öltözők a lábam sose tudom felemelni eléggé és a hasam nyomom ami viszont mar faj. Zsibbadt is vagyok többször de ejjel egy átfordulás mar több perc annyira fájni tud a derekam és a forgom de csak addig míg sikerul utána mar jó is. Szóval problémák vannak de meg nem mondanám veszesnek. Mi meg Sztem 2-3 hétig együtt maradunk remelem 😊Kitartást mindenkinek!!!!
2016. nov. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Első terhességemmel semmi bajom nem volt. Teljesen panaszmentes voltam végig, se hányás de dagadás semmi. Ott meg se fordult a fejembe hogy végre mikor lesz már vége. 40+4en szültem. Most a második bababát várom, 36 hetes vagyok. Az egész terhesség sokkal nehezebb volt mint az első. Elején rosszul létek, később a hassal együtt nőtt a kinlódás is. 34hetesen mondtam azt hogy bár vége lenne már.... de még mindig egybe vagyok.
2016. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Első babám, 37+5 hetes vagyok. Minden erőmmel azon vagyok, hogy jöv,héten megszüljek, próbálom lezsírozni a kis csajjal! :D Igazából elsőnek úgy a 35. héten éreztem, hogy de jó lenne ha vége lenne, akkor nagyon rosszul éreztem magam, de az utóbbi napokban szinte megfeledkezem arról, hogy terhes vagyok, mondjuk sokat is pihenek, gondolom azért. Én leginkább a baba súlya miatt szeretném ha megszületne lassan, mert a múlthéten már 3200 dgr-ra becsülték, félek, hogy nem fogom tudni megszülni ha túl nagy lesz! :O
2016. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az elsővel a 37., a másodikkal a 38. hét végén, 39. elején. Az első 38+6, a második 39+3-ra jött.
2016. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél nem volt ilyen ,mert a 37 hét végén megszületett. Na de a kicsivel! Polihyramion ,óriás baba egy hét túlhordás. A 40.heten már zokogtam a férjemnek,hogy én ezt már nem bírom tovább 😃😃
2018. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!