Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még belőle gyerek?

Lehet még belőle gyerek?

Figyelt kérdés
Okt. 17én kellett volna megjönnie nov3 csináltam tesztet erős pozitív. Laboreredmény hétfőn 5000 hcg illetve felritkulás, ma mentem vissza és továbbra is csak a felritkulás látszik ill. 19mm endometrium. Az orvos úgy kezeli, mintha Világ csodája lenne, hogy még nem látszik semmi. Tapasztalatok?

2016. nov. 11. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon furcsa, hogy se petezsák, se embrió. A felritkulás kb a 4 héten szokott lenni, te meg vagy már kb 7 hetes, ha jól számolom.

En sem hallottam még ilyenről.

2016. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(((
2016. nov. 11. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szept. 13-án volt az utolsó menses, okt. 13-án kellett volna megjönnie, most vagyok 8 hetes, tehát nagyjából veled "egyidős", van egy másfél centis embrióm szívveréssel, elkülönült szikhólyaggal.

Tényleg furi ez így.

2016. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nem jó hír, sajnálom.

Mikor kell újra visszamenned?

2016. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Másik orvos szerint, mivel hihetetlen rendszertelen a ciklusom lehet, hogy még annyira kicsi, hogy nem is kell látszódni semminek...De akkor mi ez a magas hcg szint? Ötlet?
2016. nov. 11. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik orvos nagyon optimista szerintem.

Igaz, hogy opció a későbbi fogantatás, de nem a te esetedben. 3-án erős pozitív teszted volt, a hcg érték is jó, szóval a felritkulásnál többet illene látni. Pláne, hogy napokkal ezelőtt is csak annyi látszott.

Tényleg érdekes.

2016. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megrémíteni,. de nagyon gyorsan keress egy másik orvost. Erősen méhen kívüli gyanú lehet.
2016. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltál azóta dokinál?
2016. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Missed ab lett a vege
2016. nov. 17. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!