Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart? Ételundor....

Meddig tart? Ételundor. Hányinger. Folyamatos éhség.

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok, 3hete kezdődtek a tüneteim. Először mellfeszülés, majd alhasi görcsölgetés, utàna két napig semmi, meg is ijedtem. Aztóta kínlódok. A harmadik napon iszonyatos gàzosodàsom volt alul- felül, hamenésel fűszerezve. Ez két nap alatt elmúlt, majd jött az, ami két hete folyamatosan tart... Hànyinger, ételundor, cserébe viszont bàrmennyit erőltetek magamba, folyamatosan éhes vagyok fél- 1 óránként. Szedem màr a sepia officinalis 9ch homeopatias bogyot, ez rengeteget segìtett, de így is rettegek ha főznőm kell, vagy ha màr megknt ennem kell... Annyira vàrtuk a kicsit, úgy szeretnék boldog kismama lenne, éy ahelyett, hogy örülhetnék, a testem kicsinàl... Mindenki piszkàl, hogy egyek màr, gízzak màr, de egyszerűen nem bírom magamba kényszerítebi a "muszàjnàl" több ételt. Mindent köszönök előre is!
2016. nov. 11. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elbátortalanítás, de nekem egyik gyerekkel a 20. hétig tartott ez.

De ismerek olyat is, akinek szülésig tartott.


Az "idilli kismama állapot" nem mindenkinek adatik meg.


Ez van. Viszont az eredmény mindenért kárpótol! :)

Olyannyira, hogy negyedszerre is bevállaltuk...


Kitartás!

2016. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában 12.hét után enyhülnek a tünetek, de van akinek tovább tart, vagy épp előbb eltűnnek.

Boldog kismama leszel ne aggódj, túlfogod élni hidd el, akármilyen rossz is ez most.

Szedj terhesvitamint, így míg nem tudsz rendesen étkezni nem ürül ki teljesen a vitamin és ásványianyag raktárad.

7 hetes terhesen pedig senki ne várja el, hogy azonnal hízni fogsz. Sőt, ilyenkor a hormonok miatt, illetve a sok rosszullét mellett van aki inkább csak fogy.

Annyit, és azt egyél ami jól esik, ne erőltesd! Figyelj a folyadékbevitelre és nem lesz gond.

Én például 51 kg-val kezdtem, és a 19.hétre sikerült 2 kilót híznom, pedig nem voltak rosszulléteim egyáltalán. Kitartás!


36 hkm

2016. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna + még veszélyeztetett is vagyok vérzés miatt, tehát nem nagyon csinálhatok semmit.

Tuti férfi volt aki kitalálta, hogy a terhesség nem betegség.

Remélem a 12. héten elmúlik.

2016. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak kiábrándítani de én 20. Hétig hánytam mindentől.. És 24. Hétig nem bírtam húst se enni.. 32 hkm
2016. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan nem voltam rosszul sose, mármint nem hánytam nem volt tipikus terhes tünetek úgy ahogy sokaknak csak a puffadas, undor. Igazából semmit nem akartam megenni pedig éheztek volna mert nem jött vissza, de mégse kellett semmi. Utána jött az hogy a finnyassagom csúcsra ért, kb a 25ik hétig fogytam csak, mert amit ettem dinnye, barack kávé tej, minden más olyan undorral h elment a kedvem az evestol. Kb a 10ik héttől a hús kikerült a menubol, most kezdem vissza szoktatni magam m mar nem vagyok tőle rosszul, 2hete ettem május óta először husit.....

Emellett mégis azt mondom h könnyű várandósságom van, és nagyon jól bírom meg most is. Hidd el nem olyan szörnyű ez a helyzet. Az szarabb mikor a dokik akarjak megmondani neked h beteg vagy pedig tok jól érzed magad🙂

Üdv

36hkm

2016. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, sokat segítettek! 😊 Igyekszem nem nyàvogni, és pozitívan tekinteni az egészre ! 😊
2016. nov. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!