Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külső hangos zajokra mennyire...

Külső hangos zajokra mennyire reagál a babád a pocakban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyire lesz aktív, kezd el mozgolódni a babád, ha mondjuk közvetlen erős zajforrás közelébe kerülsz (fúrógépet használnak melletted, koncerten vagy, tűzijáték van, stb.) Írd meg azt is hány hetes kismama vagy :)
2016. szept. 29. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
20 hetesen voltam lakodalomban, ahol olyan ordenáré hangosan üvöltették a mulatós förtelem zenét, hogy konkrétan az asztaltársaiddal nem tudtál szót váltani. Hát a babát mélységesen nem érdekelte, mivel esős, hűvös nap volt amúgy, alig éreztem mozogni, ez jellemző volt rá végig ilyen időben.
2016. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Robogó vagy bármilyen más motor hangját nagyon szereti, akkor nagyon aktív. Más hangokra nem így reagál. Pl.porszívó hangjával nem foglalkozik, a kutyaugatással sem.


Az apja hangját is nagyon szereti.


37 hkm

2016. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Koncerten a fényre,zajra felkelt ls sokat keményedett a hasam,szóval hátra is mentünk és ültem. 38hetes vagyok,kb két hete voltunk.
2016. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én moziban voltam 30 hét körül, amikor a nagy csendben hirtelen robbanás, dörrenés volt, szegény majd kiugrott, úgyhogy a mozizást inkább parkolópályára tettük :)
2016. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

25 hetesen amikor néztük a neten a férjemmel a Jóban-Rosszban sorozatot és ahogy elindult a zenéje az elején az hangosabb volt mint maga a film akkor felébredt a babám és nekilátott sokat és elég érezhetően mozgolódni! :)

Érezhető volt hogy a hang miatt ébredt fel mert előtte is néztük és akkor nem volt hangos és ő nyugodtan is volt, na de aztán...:) Ebből legalább tudom hogy a füle, hallása az jó! :)


25+4 hkm

2016. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En most vagyok 38+2 es egyaltalan nem reagal a kulso zajokra. Pedig vendeglatos vagyok es voltam am zaj ugye meg hangzavar meg minden ... 🙂 Koncerten is voltunk, akkor lehettem 33 hetes meg moziba is bar ott regebben kb 25 hetes lehettem. De semmi nem volt.
2016. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En konkretan egy ilyenre emlekszem a harom terhessegembol.

Az elso,szilveszterkor voltam 38hetes.nyitott ablaknal neztuk a tuzijatekokat.ejfelig nem is volt gond,na de ejfelkor mikor mindenki beindult,plusz a varosban is elkezdtek a nagy tuzijatekot....hat akkor be kellett csukni az ablakot,azt hittem az oldalamon jon ki szegeny gyerek.8.on laktunk,elottunk a nagy szabad placc,sehol egy magas haz..semmi nem fogta fel a hangot.

Akkor jo 1 oran keresztul hullamzott a hasam,fajt is ahogy mozgott.

Amugy a masik kettonel nem remlik ilyen.ok mar koran megszoktak a nyuzsgest,a hangokat :)

2016. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!