Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanaban elegge nagy a...

Mostanaban elegge nagy a hasam mindig ugy nezek ki mint aki telezabalta magat de pedig nem is ezem napok ota kb. a 9hetben jarhatok nemsoka megyek dokihoz de sose volt. Ekkora hadam 43kg vok lehet a terhesseg az oka latszodhat mar ilyenkor?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Igen, a terhesség az oka. Puffadástól van, a hormonok dolgoznak ilyenkor nagyon, az okozza.

Nekem se volt sose ekkora hasam. Én már alig várom hogy újra a régi legyek.


32 hkm

2016. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látszódhat, sőt az is lehet, hogy nem kilenc hetes terhes vagy. Ezt majd a doki megmondja, ha leszel szíves felkeresni.

Minél lazább a hasfal, annál korábban látszik.

2016. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig vekony alkat voltam most sem hiztam egy dkg ot sem ez fokozhatja a kulso jelek feltuneset nem? Marmint hogy jobban latszidhat meg egy korai terhesseg is a vekiny nokon nem?
2016. nov. 13. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek írogatsz ki kérdéseket, ha úgy sem tartod meg a babát? Zabálj inkább, az lehet jog, jobban is áll... Neked nem való gyerek!
2016. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!